خانه » زناشویی » آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

ماهنامه خانه بخت – مریم خرسند: پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای کاری یکدیگر را دیده اند و از یکدیگر شناخت دارند، بیشتر با هم تفاهم خواهندداشت و چه انتخابی بهتر از این. اما واقعیت این است که این انتخاب شاید در ابتدای امر بسیار خوشایند و مثبت باشد، اما ناتوانی ما در مدیریت روابط عاطفی و کار به فراموش کردن حریم خصوصی و مرزهای شخصی منجر می شود تا خیلی سریع از این همکار بودن با شریک زندگیمان آسیب ببینیم.
مینو اعرابی روانشناس و مشاور امور خانواده هر چند تاکید دارد که انتخاب همسر از میان همکلاسی های دانشگاه و همکاران انتخاب خوب و سالمی است، اما معتقد است حتی در این شرایط ایده آل هم افراد باید مشاوره شده و با زوایای پنهان شخصیت یکدیگر آشنا شوند. نظرات و پیشنهادات این مشاور را در ادامه می خوانید.
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

ابتدا می خواهم بدانم از نظر شما ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

توجه داشته باشید که آشنایی در دوران تحصیل دانشگاه و محل کار شاید یکی از بهترین شیوه ها برای شناسایی شریک زندگی باشد، اما به صرف همکلاس بودن و یا همکار بودن نمی توان اکتفا کرد و از توجه به بخش های دیگر این شناخت و آشنایی صرف نظر کرد. چه بسا آشنایی در همین محیط ها در جامعه پرخطر و پرریسک امروزی که کسی حاضر به معرفی جوانان به یکدیگر نیست، از خطر و احتمال برخی آسیب ها دور است، از طرفی ممکن است دو طرف تحت تاثیر دوستان پیرامون و یا همکاران قرار گرفته و دچار اشتباه شوند چون تاثیرگذاری اطرافیان دراین دو محیط دانشگاه و محل کار قابل تامل و بررسی است.
اما با تاکید بر این موضوع که انتخاب در این دو مکان می تواند انتخاب های مناسبی باشد لازم و ضروری است که این افراد همانند دیگران که قصد ازدواج دارند، مشاوره پیش از ازدواج شده و تست های تعریف شده برای این موضوع را انجام دهند. چرا که بسیاری از ما در محل کار خود یک ماسک بر چهره داریم حتی گاهی خود ما نیز از داشتن این ماسک بی خبر هستیم و در مواجه با شریک زندگی و قرارگرفتن در یک زندگی مشترک و تغییر سبک روابطمان ابعاد ناشناخته و ناپیدایی از شخصیتمان هویدا می شود. پس بهتر است دختران و پسرانی که قصد دارند با همکلاسی یا همکار خود ازدواج کنند، آشنایی اولیه را ملاک اصلی قرار ندهند و بررسی های جدی تری داشته باشند.
گاهی انتخاب ها درست است، اما مشکلات پس از ازدواج و قرار گرفتن دو همکار در یک خانه و زندگی زناشویی مشکلات تازه ای پیش می آورد. این مشکلات از کجا ناشی می شود و چه عواملی در این تنش های خانوادگی تاثیرگذار است؟
ناآگاهی از رفتار سازمانی و ناتوانی در مدیریت روابط عاطفی و اجتماعی یکی از جدی ترین موضوعاتی است که به طور معمول زوج های همکار را به دفاتر مشاوره می کشاند. ما موارد بسیاری داشته ایم که زن و شوهر اختلاف و درگیری های کار را به خانه کشانده اند و به فرزندان خود به شدت آسیب زده اند.
من مراجعه کننده ای داشته ام که دختر نوجوان آن خانواده به خاطر اختلافات پدر و مادرش در محل کار تهدید به خودکشی کرده بود و چون موضوع را خیلی جدی مطرح کرده بود مادر از ترس و برای جلوگیری از بروز این اتفاق درصدد گرفتن مشاوره بود. در حالی که این مشاوره ها پیش از آسیب دیدن فرزندان باید انجام شود تا اعضای دیگر خانواده بابت ناتوانی ما در رفتار سازمانی کار و خانواده دچار بحران نشوند.
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

چگونه؟

موارد بسیاری دیده شده که آقا مدیر است و برای آن که همسرش کار کمتری داشته باشد یا حداقل برای امور خانه نیز انرژی کافی و لازم را داشته باشد، امتیازات تبعیض آمیز به او می دهد. طبیعی است که این شیوه مدیریت و این همکاری ناعادلانه در نهایت منجر به اختلافات بسیاری خواهدشد و همکار خانم از سوی دیگر همکاران خود مورد طعنه و سرزنش قرار خواهدگرفت. یا آقا که اتفاقا در خانه و بین اعضای خانواده بسیار خوب و معقول است برای اینکه به زن ذلیلی و یا باج دادن به همسر متهم نشود به همسر خود بیش از دیگران سخت می گیرد و گاه از سر ناآگاهی فشار مضاعفی را وارد می آورد تا از سوی دیگران و کارمندان زیردست به باج دادن متهم نشود.
درهر دو حالت این زن است که بیشترین آسیب را متحمل می شود و اما نکته مهم این است که دیگر کارمندان و پرسنل هستند که براین نوع رابطه تاثیرگذارند. به طور معمول در ادارات و سازمان هایی که روابط کار و روابط انسانی با یکدیگر پیوند می خورند ما شاهد پچ پچ های بسیاری پیرامون کارمندانی هستیم که با یکدیگر زندگی می کنند. این دسته از افراد به طور معمول زیر ذره بین دیگر همکاران قرار می گیرند و به طور معمول شایعات خوب یا بدی نیز درباره شان گفته می شود.آیا این به ندانستن رفتار سازمانی بر می گردد یا متاثر از ضعف فرهنگی ما در عرصه روابط کاری است؟
هر دو. مهارت در روابط اجتماعی کا رخود به نوعی آگاهی داشتن از رفتار سازمانی است. ما در بسیاری ازموارد مهارت جداسازی کار و زندگی را از یکدیگر نداریم. در اغلب اوقات ما حریم شریک زندگی خود را در فضای کار رعایت نمی کنیم و بسیار دیده شده که بگومگوهای خانوادگی در شیوه کار این دسته از کارمندان خود را نشان می دهد.با این وجود در برخی از مشاغل مثل پزشکان این ترجیح وجود دارد که با همکاران یا هم صنفان خود ازدواج کنند؟
طبیعی است. درک شرایط سخت کاری و همیاری و همدلی در کار بسیار مهم است بخصوص اینکه هر دو یکدیگر را درک کنند اما در این موقعیت نیز این فرزندان هستند که آسیب می بینند.
تصور کنید زن و شوهر هر دو پزشک هستند، هر دو خسته و پریشان به خانه می رسند، هر دو باید شیفت باشند، هر دو باید در شرایط اورژانسی آماده به خدمت باشند، چه کسی در این فضا آسیب می بیند، قطعا فرزندان، به همین دلیل باید حتما به دنبال راهکارهایی باشند تا بچه ها از این شرایط آسیب نبینند. البته در مشاغلی که مرتبط با مسائل هنری است نیز به نظر می رسد ازدواج با همکار درگیری های کمتری را برای افراد به همراه دارد. افراد نقاش، هنرمند، بازیگر و از این دست شاید اگر همسرشان نیز همکارشان باشد درگیری های کمتری را در فضای شخصی داشته باشند.
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟

در مراجعاتی که برای مشاوره داشته اید مورد در ارتباط این موضوع وجود داشته؟

چندی پیش خانم و آقایی که هردو بالای ۳۰ سال سن داشتند و همکار هم بودند و به تعبیری خیلی خوب یکدیگر را می شناختند برای مشاوره ازدواج به دفتر ما آمدند. در همان بررسی های اولیه مشخص شد که آقا ترس از صمیمیت دارد و از آنجا که یک پیوند موفق و سالم براساس صمیمیت شکل می گیرد، پای اصلی کار دچار مشکل و تناقض بود. این موضوع را به آقا یادآوری کردیم که شما برای ازدواج با این خانم و یا هر کس دیگری باید تحت مشاوره قرار بگیرید و ترس از صمیمیت را درمان کنید. متاسفانه هر دو به این نکته مهم توجه نکرده و به استناد پیش فرض های خود درباره شناخت از یکدیگر، ازدواج کردند که متاسفانه پیوندشان خیلی زود به طلاق منتهی شد.با توجه به این موضوع که معتقد هستید انتخاب هایی که در فضای دانشگاه یا محل کار انجام می شود به نوعی از سلامت بیشتری برخوردار است و در مقابل پس از ازدواج تنش های بیشتر و گاه پیچیده تری را به نسبت دیگر زوج ها به همراه دارند، برای افزایش سلامت این رابطه و ارتقای کیفیت زندگی این دسته از همسران که همکار نیز هستند، چه راهکارهایی را می توان ارایه داد؟
تمرین کنند که کار را از زندگی و زندگی را از فضای کار جدا  کنند، حتما و حتما مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره های دوره ای را داشته باشند تا بتوانند سلامت عاطفی روابط خانوادگی خود را حفظ کنند. در این جور روابط به طور معمول این زنان هستند که بیشترین آسیب را متحمل می شوند. ما باید یاد بگیریم که با نقش های جدی و درست خود آشنا شویم. مرزبندی های زندگی و کار را بشناسیم و در نهایت به جایگاه خودمان احترام بگذاریم.

 

namnak.com/ازدواج-با-همکار-.p45137
رتبه: ۵ – ‏۲ نقد
حال پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای کاری یکدیگر …
ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ – باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir › وب‌گردی › مجله سرگرمی
۷ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ابتدا می خواهم بدانم از نظر شما ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ … آیا این به ندانستن رفتار سازمانی بر می گردد یا متاثر از ضعف فرهنگی ما در عرصه …
ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ – پارس ناز
www.parsnaz.com/news_detail_21479.html
ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ … آیا باید این رابطه و کل موضوع را از همکاران پنهان کرد یا اینکه با بیان کردنش هم به موقعیت کاری فرد خدشه‌ای وارد نخواهد شد؟ تا وقتی که فرد …
ازدواج با همکار، درست یا نادرست؟ – بیتوته
www.beytoote.com/wedlock/danestani/marriage2-partner-true.html
در حالی که اگر همین خانم پرستار با آقایی که کارمند است یا شغل آزاد دارد ازدواج کند در بسیاری از امور چون مواقع ضروری و شیفت های شبانه، ساعات کاری زیاد،‌خستگی …
ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ – شاخص نیوز | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/34127579
۸ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاخص : شاید … آیا در وصیت نامه ایشان توصیه ای راجع به محل دفن وجود دارد؟ …. آیا لازم است از شخصی کمک بگیرم؟
– با همکارم ازدواج کنم یا نه؟ – پایگاه خبری تحلیلی جوانان
www.javanannews.ir/Fa/News/4004/با-همکارم-ازدواج-کنم-یا-نه؟
۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای …
آیا ازدواج با همکلاسی دانشگاه خوب است – تنظیم خانواده
www.tanzimekhanevadeh.com/marriage/2162-ازدواج-همکلاسی-دانشگاه-دانشجو
در مورد اینکه گفته می‌شود این نوع ازدواج مناسب است یا نه باید گفت که اصولاً ازدواج امر خوب و مناسبی است. اینکه دو جوان تصمیم به ازدواج بگیرند و رابطه عفیفانه‌ای …
با همکارم ازدواج کنم یا نه؟ – مجله خبری نیوز
newzz.ir/news/288
۵ اسفند ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ماهنامه خانه بخت – مریم خرسند: پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است.
ازدواج مجدد برای زنان مطلقه – پارسی طب
fa.parsiteb.com › بیماریها
طبعا مردان مطلقه هم ترجیح میدهند با دختر ازدواج کنند تا زن مطلقهای که ممکن است تجربه … بهطوری که قریب به اتفاق زنان مطلقه از ترس برملا شدن این موضوع و اینکه همکاران … خُب، زن اگر مشکل خانوادگی یا مالی هم داشته باشد، زمینه کشیده شدن به مفاسد … داستان طلاق داستان خوبی نیست که بگوییم این زندگی بد است، طلاق بگیریم خوب میشود.
جمع بندی ازدواج با همکار ؛ معایب و مزایا؟ [بایگانی] – گفتگوی …
www.askdin.com/archive/index.php/t-28750.html
۱۳ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۸پست – ‏۵ نویسنده
با سلام ازدواج با یک همکار چه معایب و مزایایی داره؟ آیا باعث خستگی و دلزدگی ناشی … اصلی ازدواج باشد بلکه لازم است به این ویژگی به عنوان ویژگی ثانوی و … بازم کلی مسئله هست که با منش من نمیسازه حالا خوب یا بد خدا خودش ببخشه)
فشار روانی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/فشار_روانی
فشار روانی، تـَنیدگی یا اِستـِرس در روان‌شناسی به معنی فشار و نیرو است و هر محرکی که … درواقع استرس زمانی ایجاد می‌شود که ما نتوانیم با فشارهای کوچک کنار بیاییم. … تغییر شغل، نقل مکان به یک شهر جدید، ازدواج، مرگ نزدیکان، و وجود یک بیماری بااهمیت در … مثلاً فردی که مدت زیادی در اسارت است یا فردی که تحت شرایط بدی در معدن …
[PDF]ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ، ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﺑﺪ؟
tuyserkan.basu.ac.ir/pdf/ezdevaje-khob-ast-ya-bad.aspx
ﺍﻏﺮﺍﻕ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ ﺁﻳﺎ ﺍﻳﻦ ﺗﻤﺎﻡ ﻗﻀﻴﻪ ﺍﺳﺖ؟ … ﻭ ﺣﻮﺍ ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻧﻤﻰ ﻛﺮﺩﻧﺪ ﺍﻻﻥ ﺍﻧﺴﺎﻧﻰ ﺭﻭﻯ ﺯﻣﻴﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺷﺖ. ﻧﻪ ﻓﻘﻂ. ﺍﻧﺴﺎﻥ، ﺑﻠﻜﻪ … ﭘﺲ ﻭﻗﺘﻲ ﻛﻪ ﻣﺎ ﻣﻲ ﭘﺮﺳﻴﻢ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ، ﺧﻮﺏ ﺍﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ، ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ. ﺑﻪ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻫﺎﻱ …
آیا ازدواج خوب است ؟ برای ازدواج کردن چه زمانی مناسب است ؟ – …
www.pezeshkan.org › مطالب اجتماعی
خانه / مطالب اجتماعی / آیا ازدواج خوب است ؟ … با داشتن کار و شغل، عشق و محبت زوجین در منزل رونق و تداوم می یابد. … زوجین می بایستی در این جهت به یکدیگر کمک رسانند و مشوق و همکار یکدیگر باشند. … هر فردی مختار است مجرد بماند و یا ازدواج کند.
ارتباط قبل از ازدواج با عشق برای شناخت بیشتر
ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=28…05…
این رابطه سالم و مشروع قابل قبول شرع است مثل دو تا همکار که در سر کار با هم سلام و علیک دارند و احوال ….. ما دراصل مسئله حرف داریم که ازدواج این جوری خوب است یا نه .
بلاغ مازندران – ازدواج با مردان مطلقه، خوب یا بد؟
www.bloghnews.com/fa/doc/news/259616/ازدواج-مردان-مطلقه-خوب-یا-بد
۲۴ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به گزارش بلاغ، یکی از سوالات و دغدغه‌های جدی دختران دهه‌ی شصتیِ مجرد این است که آیا ازدواج با مردان مطلقه به صلاح است یا خیر. دهه‌ی شصتی‌های مجرد در …
سبک زندگی اسلامی(۱۲) ازدواج با چه کسانی ممنوع است؟ – …
www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920912000255
۱۲ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – معیار خوب بودن از دیدگاه فروشنده شاید آن است که آن لباس یا پارچه زودتر فرسوده و پاره می … نمی توان معیارهایی را در نظر گرفت و بعد بطور کلی نتیجه گرفت فلان شخص خوب یا بد است. … برای من باشد، اگر این همسر بعد از ازدواج نتواند همکار خوبی برای او باشد تکلیف چیست؟ آیا در ادامه زندگی با او تجدید نظر می کند؟
آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟!
www.setarebaroon.com/آیا-ازدواج-با-همکار-خوب-است-یا-بد؟.html
ازدواج, ازدواج با رئیس, ازدواج با همکار, تشکیل زندگی, خواستگاری, خواستگاری از همکار, خواستگاری محیط کار, خواستگاری همکار, خوب و بد ازدواج, دانستنی های ازدواج, …
ازدواج با همکار چه مزایا و معایبی می تواند داشته باشد | مجله …
www.birclick.ir › سبک زندگی › ازدواج
ازدواج با همکار : مجله اینترنتی بیرکلیک,مزایا و معایب ازدواج با همکار,هشدار درباره ازدواج با همکار,ازدواج با همکار خوب است یا بد. … پس بهتر است از احساسی که به همکارتان دارید، مطمئن شوید؛ آیا واقعا این حس، به معنای عشق واقعی است یا اینکه به بودن او …
کلا با ازدواج موافق نیستم چه همکار چه غیر همکار – سایت علمی …
www.daneshju.ir/forum/archive/index.php/t-110335.html
۲۸ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. – افراد قبل از انتخاب یک رشته یا شغل دارای استعداد های بالقو هایی هستند که …. ازدواج هر جوریش که به توافق برسد خوب است آنچه که بد است ازدواج نکردن است ….. حال من از شما یک سوال می پرسم اگر این افراد با هم همکار نبودند آیا یک همچین …
آیا داشتن دوست دختر یا پسر قبل از ازدواج، درست است ایا غلط …
www.irannaz.com/news_detail_18451.html
آیا داشتن دوست دختر یا پسر قبل از ازدواج، درست است ایا غلط ؟ … به عبارت بهتر، شما تصور کنید دختر و پسری تصمیم می گیرند که رابطه ای با هم برقرار … می گیرد مثل روابط معمول دو همکلاسی یا دو همکار، برای شناختن جنس متفاوت کفایت می کند و …
آیا ارتباط پیامکی با جنس مخالف، بدون شهوت و بدون هیچ قصد …
www.moshavereh.porsemani.ir/…/آیا-ارتباط-پیامکی-با-جنس-مخالف،-بدون-شهوت-و-ب…
و با هر توجیهی (بدون نیت بد، بدون شهوت، به قصد شناخت بیشتر، به قصد ازدواج و . …. است در عصر حاضر، بسیاری از این دوستی ها از رابطه های پیامکی و تلفنی یا چت …
مشاوره ی خانوادگی – پایگاه اطلاع رسانی حجهالاسلام و المسلمین …
new.javedan.ir/porsesh_khanevadegi-index
خب شاید رفتید بیرون بچه را خوب نپوشاندید و سرما خورده حالا باید چی کار کنیم … آنچه که برای شما لازم است اصل مسئله ازدواج است واینکه شخصی شایسته برای … ۵-آیا من باید کمک های خودمرو به پدر ومادرم به ایشون اطلاع بدم؟ … ذکر شریف “یا ودود ” را زیاد بگویید و با توجه بگویید شاید خدای متعال عنایت کند و ترحم کند ومحبت ایجاد شود …
ازدواج با چه کسانی ممنوع است؟ – آفتاب
aftabnews.ir/fa/news/221606/ازدواج-با-چه-کسانی-ممنوع-است
۱۲ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – معیار خوب بودن از دیدگاه فروشنده شاید آن است که آن لباس یا پارچه زودتر فرسوده و پاره می … نمی توان معیارهایی را در نظر گرفت و بعد بطور کلی نتیجه گرفت فلان شخص خوب یا بد است. … برای من باشد، اگر این همسر بعد از ازدواج نتواند همکار خوبی برای او باشد تکلیف چیست؟ آیا در ادامه زندگی با او تجدید نظر می کند؟
پرسش و پاسخ های روانشناسی در مرکز مشاوره راز | مرکز …
razmoshaver.com/question-and-answer-psychology/
در گیری های شما جنبه بدی را برای زندگی شما به دنبال خواهد داشت . … با توجه به تشخیص اولیه همکاران و اقدام به دارو درمانی مهم ترین نوع مداخله است. … من حدود ۲۳ سال سن دارم سال ۹۰ با پسر خاله ام ازدواج کردم اوایلش خیلی خوب بود تا اینکه بعد از دو …. شما به ایشان اعلام کند تا دقیقا مطمئن شوید آیا ایشان قصد ازدواج داردند و یا اینکه در صورتی …
طالع بینی ازدواج – مجله بانوان
justladies.ir/tag/طالع-بینی-ازدواج
انتخاب همسر از میان همکلاسی های دانشگاه و همکاران میتواند انتخاب سالمی باشد پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به …
خصوصیات یک مرد خوب برای ازدواج چیست؟ | شهر سوال
www.soalcity.ir/node/352
۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – همسر خوب به مفهوم درست و واقعی همسری است که با شما تناسب داشته باشد. … دوستان ۴. همکاران ۵. همسایگان ۶. معلمان ۷. مراجع رسمی(حراست محل کار و …) … قرار بگیرد آن وقت رابطه شوهر با والدینش می‌تواند به طور کامل و سالم ادامه یابد. ….. ببینید جناب ، این قوانینی اسلامی که عرض کردید ( ازدواج موقت )، آیا در جامعه پذیرفته …
آیا زن و شوهر می توانند در یک اداره کار کنند؟ – ویستا
vista.ir/article/326620/آیا-زن-و-شوهر-می-توانند-در-یک-اداره-کار-کنند؟
با این عقیده موافق بودم ولی با کار کردن آن دو در یک محل مخالفت کردم و گفتم صلاح کار مؤسسه و مصلحت خود این دو چنین … ممکن است زن و شوهری مانند دو همکار اداری در یک اداره یا مؤسسه ای کار کنند. … اما اگر روابط زن و شوهر خوب نباشد … بازنگری روابط دوستانه، پس از ازدواج · دلبستگی و تاثیر خانواده بر آن · آیا می‌شود با بچه‌ها مشورت کرد؟
پیش از ازدواج!
pishazezdevaj.blogfa.com/
چه جوری می شه فهمید رابطه مون به یه ازدواج موفق ختم می شه یا نه؟ … تنها مشکلی که دارم دوست ندارم با ی همکار وهم رشته ای که موقعیتی شبیه من داره ازدواج کنم ونمیتونم با این …. حالا سئوام از شما اینه : چطور علاقمو ب ایشون نشون بدم بدون هیچ دسترسی ؟؟ آیا مناسبه ک از مادرم خواهش کنم تا با مادر ایشون برای قرار خواستگاری صحبت کنند یا نه؟
۱۲ نشانه اصلی برای پایان یک رابطه – دگرش
degaresh.com › کامیابی
سپس صادقانه قضاوت کن که آیا این ارتباط تو را به آن جا خواهد رساند یا نه؟ …. یک هفته پیش حرف بدی بهش زدم یه جورایی به مامانش توهین کردم. … شک نداشته باشید که دوست پسر شما در مورد ازدواج با شما منصرف شده است و اگر از این به بعد هم …. کردم که تا حالا صبر و تحمل کردم ولی بعد گفتم خوب این مشکلات را میتونم با هر کس دیگه ای هم …
پورعلی.نت؛ تفکر مثبت، موفقیت، قانون جذب، زندگی، …
www.pourali.net/1388/08/947.html
یقینا به این دلیل است که مادر با عشق خالص و ناب خود به کودک، انرژی خود را به او منتقل نموده … افراد بد (یا به اصطلاح مریض روحی) جذب ما می شوند، سرزنش های قبلی است که به … خیلی راحت است؛ خودمان خوب باشیم، همه را دوست داشته باشیم، به بدیهای افراد …… بنظرم همین که داری احساس میکنی که اون با یکی دیگه ازدواج میکنه همینجور میشه …
آیا آشنایی و دوستی قبل از ازدواج خوب است یا بد – تک فارس
www.takfars.ir/آیا-آشنایی-و-دوستی-قبل-از-ازدواج-خوب-است/
۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – image, آیا آشنایی و دوستی قبل از ازدواج خوب است یا بد … یک پروژه با هم همکار می‌شوند و یک ارتباط کاری و عاطفی با هم پیدا می‌کنند و به بهانه‌ی آن با …
ازدواج دو پزشک با هم … خوب یا بد ؟؟؟ – انجمن تخصصی مشاور …
forum.moshaver.co/f167/ازدواج-دو-پزشک-با-هم-خوب-یا-بد-؟؟؟-۲۶۳۱۶/
۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ۹پست – ‏۴ نویسنده
میخواستم بدونم که آیا ازدواج ۲ دانشجوی پزشکی با هم خوبه یا نه ؟ … ازدواج دوتا پزشک در صورتی خوبه که همه جوانب اینکار خوب باشه صرف اینکه هردوطرف مشکل مالی ندارن نباشه از نظر رفتار واخلاق …. از این علل ریس و مرئوس- رقابت کاری-حسادت کاری-همکاران از جنس مخالف در یک محل-و. … ازدواج با پزشک خوب است یا بد.
مهـــارت هـای زندگــی
maharat8.blogfa.com/
مهم ترین دسته این اختلالات که پیش از ازدواج می توان به آن پی برد، عدم عزت نفس و نجابت جنسی است. …. در زندگی هر کدوم از ما روزهای خوب و بدی وجود داشته است. … مشکلاتی که در گذشته حتی با خانواده خود مانند برادر و یا خواهر داشتند، اگر فکر می کنند مورد خدشه دارد شدن ….. آیا بهتر نیست که بردبار و متین و بزرگ نفس و عاقل باشی؟
طرز برخورد با افرادیکه شما را تحقیر می کنند – مردمان
www.mardoman.net/life/طرز-برخورد-با-افرادیکه-تحقیر-می-کنند
اگر بدانید که مشکل از طرف مقابل است نه شما، می توانید منطقی با مسائل برخورد کنید و از … شما احساس بدی نسبت به خودتان پیدا کنید و قصدشان تنها آزار دادن و آسیب رساندن است. … و یا: “خیلی سخاوتمندی ولی من نیازی به توصیه های تو ندارم” … “بایرن کیتی” در کتاب خود با عنوان: “عشقت را می خواهم – آیا حقیقت دارد؟ …. ازدواج و خانواده.
پیوند قبل یا بعد از مهاجرت: کدام موفق‌تر؟ کدام مفیدتر؟ | پرنیان
https://www.parnianmagazine.com/1392/…/پیوند-قبل-یا-بعد-از-مهاجرت-کدام-موفق‌ت…
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – این‌که زمان مهاجرت به کانادا یا هر کشور دیگری، مجرد باشیم بهتر است یا متاهل؟ … و شریک در زندگی بیش از پیش ارزشمند می‌شود؛ البته همسر و شریک خوب و همراه! … چون در کشور خودشان، خانواده، دوستان، همکاران و عزیزان هستند و مردم به زبان آنها … و اطمینان از انجام پروسه مهاجرت ازدواج کردید، آیا دلیل ازدواج همسرتان با خود را، …
مردها را تنبل نکنید! – سایت خبری تحلیلی تابناک|اخبار …
www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعی
۸ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – این افراد برای حل مشکل شان به روان درمانی یا روان کاوی نیاز دارند که … است، باید ابتدا مهارت مسئولیت پذیری را فرابگیرد تا بتواند ازدواج موفقی داشته باشد. … این کارشناس خانواده معتقد است زن ها بهتر است در وهله اول با این موضوع ….. نباید دید گاه ۰و۱ به کار کردن زنان داشته باشیم که یا کاملا خوب است یا کاملا بد.
تجرد یا ازدواج – تجرد بعد از سی سالگی
mojarad.persianblog.ir/tag/تجرد_یا_ازدواج
۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – چند شب پیش پیرو بحث انگیزه های پنهان به دخترک همکار میگفتم که انگیزه پنهان من … هنوز هم فکر می کنم تنهایی بهتر از بودن با کسی است که در کنارش تنها هستی. ….. زن و شوهری که دنده هایشان بهم خوب چفت نشد یا در می روند یا به مرور زمان ….. نکرده اند، به هر حال من نمی فهمم اگر ازدواج اینقدر بد است چرا هنوز همه ازدواج می …
عوامل گرایش دختران مجرد به مردان متاهل – فرارو
fararu.com/fa/news/204926/عوامل-گرایش-دختران-مجرد-به-مردان-متاهل
۱۱ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – ۵ سال است که با هم دوست هستیم و به یکدیگر خیلی علاقه داریم. … شدیدتان به آن آقا هستید یا اصلاً می‌خواهید راهی برای ارتباط مشروع و ازدواج با وی پیدا کنید؟ … از دختران یا زنان مطلقه‌ای که با مردان متاهل ارتباط دوستی برقرار کرده‌اند، …… حالا جواب شما دوست گرامی فقط یک سوال آیا اگر مرد بد اخلاق باشد و زن را نه به لحاظ …
تنهایی چیست! تنهایی بد است یا خوب؟ – طرح واره – نگار رضوی
tarhvare.com/تنهایی-چیست-تنهایی-بد-است-یا-خوب؟/
۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – تنهایی بد است یا خوب؟ … بطور کلی فرد تنها فردی است که دائما” حس بد خوب و مقبول نبودن را دارد. … آیا ازدواج راه درستی برای مواجهه با تنهایی است؟ … سعی کنید با افراد دوروبرتان ( خانواده و همکاران و دوستان ) راحت تر صحبت کنید و از …
توصیه های یک خانم روانشناس – خانواده درمانی
ham3ar.persianblog.ir/post/5/
۱۷ آذر ۱۳۸۲ ه‍.ش. – در این نوشته روی صحبت با آن دسته از خانم هایی است که میل دارند به قلب شوهرشان راه … و خلاصه به هر طریق می توانید احساس خوب خود را از ورود شوهر به منزل ابراز کنید. … می کنم صادقانه پاسخ دهید، آیا با وجود آگاهی از این موارد جزیی به آنها عمل می کنید یا فقط …. انتظار دارید از همکار مردتان تمجید کنید و شوهرتان برنیاشوبد؟
چگونه با تجاوز جنسی مقابله کنیم ؟ – Sony Card 20. Com
www.sonycard20.com/news/news_item.asp?NewsID=137
۲۹ شهریور ۱۳۸۵ ه‍.ش. – بسیاری از زنان جامعه و حتی در مواردی مردان ، مورد تجاوز جنسی همکاران … این امر ناشی از ضربه و شوک شدیدی است که اینگونه جرایم بر قربانیان … اگر کسی میخواهد با شما ازدواج کند یا ادعای عشق پاک دارد شما را به خانه خالی برای صحبت !! … آیسان : خوب بود …. آیا وقتی ۱۸ سالم شد دکترا برای آزمایش تناسلیمو نگاه میکنن؟
زن شاغل بهتر است یا خانه‌دار؟ – تبیان
article.tebyan.net › صفحه اصلی › کلوب ازدواج › پرش از چاله چوله های ازدواج
۱۸ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – بعضی معتقدند زن خوب زن خانه دار است و بعضی ها دوست دارند همسرشان شاغل باشند. به همین دلیل است که شاغل بودن یا نبودن زن تبدیل به یکی از معیارهای امروزی ازدواج برای … مسائلی که باعث می شود زنان شاغل با اعتماد به نفس تر به نظر برسند. … موفق باید در انتخاب نوع کار، مقدار زمان مورد نیاز آن کار، محل کار، همکاران و.
قوانین ارتباط با همکار جنس مخالف – آریا سلامت
www.ariasalamat.com/fa/news/229/قوانین-ارتباط-با-همکار-جنس-مخالف.aspx
شما ازدواج کرده‌اید، اما رابطه‌ای صمیمی با یک همکار دارید،آیا می‌توان این رابطه را … اگر در مخمصه‌ای گرفتار هستید، این همکار –که از جنس مخالف است- همان کسی است که به … از رئیس و کاغذبازی اداری را درک کرده، و می‌توانند در مسائل کاری، چه خوب یا بد، به هم …
راه های جذب مردها – مطالب ابر عاشق شدن مردها
jazbemard.mihanblog.com/post/tag/عاشق+شدن+مردها
مجرد ها به یک سری نکات برای این که چگونه یک دوست یا همکار را از کسی که می خواهد شما را … ممکن است در یک جمع دوستانه یا با همکارانتان متوجه شوید که کسی بیشتر از حد معمول به شما توجه میکند. … مراقب باشید که نگاهش به کجا می رود، آیا به دیگر زنان نگاه می کند، و یا این که …. گهگاه در مورد خاطرات خوب و بد خود با شما صحبت می کند.
پاسخ های حضرت آیت الله مکارم شیرازی به ۲۷ پرسش درباره …
shafaqna.com/…/52335-پاسخ-های-حضرت-آیت-الله-مکارم-شیرازی-به-۲۷-پرسش-دربار…
۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. – آیا تازیانه زدن همسر (ازدواج دائم یا موقت) برای لذت جنسی بیشتر در صورت رضایت خود زن جایز است؟ … آیا نزدیکی با همسر در دوران قاعدگی حرام است؟
علاقه – چگونه رابطه بهتری با جنس مخالف داشته باشیم
findfrind.persianblog.ir/tag/علاقه
برای اینکه خوب و خوشگل جلوه کنید خانم دیگه ای رو مسخره نکنید چون در چشم دیگران حسود … ٧- در رابطه با ارتباطاتش با سایر همکاران پرس و جو نکنید و سوال نکنید … برای همه آنها شخصیت و آنچه درون مردها هست نیز مهم است اما اکثریت خانم ها توجهشان را … را می سنجند و همان روز تصمیم می گیرند که آیا بار دومی هم او را ملاقات می کنند یا خیر.
ازدواج با فامیل بهتر است یا غریبه [بایگانی] – باشگاه جوانان …
www.iranclubs.org › … › باشگاه عمومی › آزاد
۳۱ تیر ۱۳۸۲ ه‍.ش. – ۱۰۰+پست – ‏۳۲ نویسنده
… بسیار مهم وحیاتی است که ایا دختر خاله را انتخاب کنیم یا دختر عمو یا …… ویا یک غریبه ؟ حال شما کدوم گزینه را انتخاب می کنید ازدواج با فامیل یا غریبه؟ …. این همکار ما جدا از بجه دار نشدنشان بشدت با هم اختلاف دارند ولی هیچکدام آسایش ندارند . … به اخلاق و خوب یا بد بودن همسر خیلی کم ارتباط دارد و برای همه پیش می آید .
ارتباط با غیر همسر – مشاوره چند همسری
dohamsar.persianblog.ir/tag/ارتباط_با_غیر_همسر
موضوع بحث درباره ارتباط پنهانی پدرم که ۵۵ ساله است با دختری ۳۴ ساله ای است که ۲۰۰۰ … فاش شده است اما قبل ازینها هم پدرم با زنان دیگر رابطه هایی داشته است مشروع یا نامشروعش با خودش . … راه حلی وجود دارد که پدرم اولا از ازدواج منصرف شود در ثانی رابطه اش با مادرم خوب شود؟ … اگه همسرم خبردار نشه، اشکالی نداره به این رابطه ادامه بدم؟
دکتر فرهنگ – دوره ی ازدواج – معیارهای ازدواج – Ashnae – آشنایی
www.ashnae.com/دکتر-فرهنگ-دوره-ی-ازدواج-معیارهای-ازد/
۱۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – سمینار ازدواج موفق، خصوصا قسمت سوالاتی که در جلسه خواستگاری باید … نموده ایم ولی آنچه در اینجا توسط دکتر فرهنگ ارائه شده، حقیقتا بی نظیر است. … ﺁﻳﺎ ﺩﺭ اﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﻣﺴﻌﻮﻝ ﻫﺴﺖ …. اﻳﺎ ﺻﻔﺖ ﺧﻮﺏ ﻳﺎ ﺑﺪﻱ ﻫﺴﺖ. ﺑﺎ … ﺑﺮﺧﻮﺭﺵ ﺑﺎ ﻫﻤﻜﺎﺭاﻥ ﭼﻂﻮﺭﻩ.
روان یاب | مقاله ازدواج پسران با زنان مطلقه
https://www.ravanyab.ir/مقالات-های…ازدواج-و…/article-ازدواج-پسران-با-زنان-مطلقه
۲۵ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – مقاله ازدواج پسران با زنان مطلقه را در روان یاب بخوانید. … اما اگر بخواهیم این موضوع را بررسی نمائیم که آیا خوب است یا بد باید گفت مطلقا نمی توان …
ناقل هپاتیت
www.professorsoltanzadeh.com/hepatit.htm
هپاتیت یعنی التهاب کبد و در میان عوام مردم به یرقان و زردی مشهور است . … در مطالعاتی که توسط دکتر علویان و همکاران در سال ۷۴ در اهداکنندگان خون انجام شده است ، انتقال از مادر … من کارمند یکی از اداره های دولتی هستم ، یکی از همکارانم HBsAg مثبت است ، آیا … کادر بهداشتی درمانی که ممکن است با خون و یا سوزن و یا سایر وسایل آلوده به ویروس در …
چگونه عینک بدبینی به همسر را برداریم؟ – مهرخانه
mehrkhane.com › صفحه نخست › اجتماعی
یک سال پیش با پسری ۱۹ ساله ازدواج کردم. … حدسی که می توان زد این است که یا شما نگران ارتقای مدرک تحصیلی همسرتان و ماندن ….. از همان ابتدای زندگیم بعلت بد رفتاریهای خانوادم با همسرم مجبور به ترک رابطه با …. آیا آنهایی که این شک و بی اعتمادیها را تو وجودشان و ذهنشون دارند فکر نمیکنن که ….. سلام واقعا خوب بود بهم کمک کردین.
گفتگو با دکتر علی بابایی زاد( روانشناس) – تاریخ … – …
www.tv4.ir/index.php/ordibehesht-content/10190-25-1393
وقتی دو همکار با هم صحبت می کنند چطور می توانند بالغ بمانند و با هم بهترین برون … پس ما نمی توانیم بگوییم که فقط بالغ به بالغ یا کودک به کودک خوب است . …. ی ما به سمت بد پیش می رود، ببینیم که آیا رابطه ی کودک با کودک ما هنوز فعال است؟ …. پاسخ- اگر پدربزرگ یا پدر و مادر، کسی را انتخاب کنند و بگویند که با او ازدواج کن …
راهنمای ناشتایی جهت انجام آزمایش ها – آزمایشگاه پیوند
www.payvandlab.com/index.aspx?id=207
اگر پزشک شما یا همکار ما در آزمایشگاه از شما بخواهند که در وضعیت ناشتا برای انجام … این مدت زمان ناشتایی،توصیه شده در شب است که فعالیتهای بدن به حداقل می رسد و در … خوردن غذا تغییر می کنند به عنوان مثال قند خون بعد از خوردن غذا افزایش می یابد. … را آغاز و صبح روز بعد با توجه به ساعت اعلام شده برای انجام آزمایش مراجعه نمایید.
الف – با ترفندهایی ساده مردان را ساکت کنید
alef.ir/vdca0in6o49ne01.k5k4.html?13wml
۸ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. – در واقع بهتر است خانمها کلمات نه، نمی توانم یا نمی خواهم را از مکالمات خود حذف کنند. … اگر دو نفر سر موضوعی قبل از ازدواج با هم توافق کردند خانم نباید پس از ….. هرکاری میکته چه خوب چه بد ازش انتقاد میکنه …. میخواستم بدونم ایا راهی داره که لجبازیش یه جوچولو کمتر ضه یا من چجور باهاش رفتار کنم (۳۵۵۸۳۰۱) (alef-11).
صرع چیست و چگونه درمان می شود؟ > معاونت دانشجویی دانشگاه …
student.alzahra.ac.ir › مدیریت بهداشت، درمان ومشاوره › مرکز بهداشت و درمان › مقالات
۷ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – مکرراً دچار حملات تشنج شود، می گویند دچار صرع یا اپی لپسی شده است. … این بیماران باید با توجه به شرح حال و معاینه، از بیماران صرعی افتراق داده شوند. …. حدوداً ۳ الی ۵ سال نیاز است که درمان ادامه یابد و در برخی موارد مثل مواردی که بیمار با چند دارو کنترل می شود یا … -۱۴-آیا زنان مصروع می توانند ازدواج و بچه دار شوند؟
جدال با سرطان از ۲ نمای خیلی نزدیک – ایسنا
www.isna.ir/news/93092515118/جدال-با-سرطان-از-۲-نمای-خیلی-نزدیک
۲۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کم یا زیاد، همه آدم‌ها در زندگی تجربه رویارویی با پیشامدهای تلخی را دارند که … می‌گوید: «سال ۸۷ بود که اعلام کردند دستگاه ماموگرافی به دانشگاه آورده‌اند تا همکاران خانم را معاینه … از دکتر پرسیدم “اگر من نمی‌خواستم عمل کنم و دست به این غده نمی‌زدم آیا … دکتر متخصص غدد و سرطان گفت که چون روحیه‌ات خوب است می‌توانی به …
آیا ازدواج با همکلاسی یا همکار اشتباهه؟؟؟ – تالار گفتگوی همدردی
www.hamdardi.net/thread-12093.html
۸ تیر ۱۳۸۹ ه‍.ش. – اکثر خانم های شاغل و تحصیلکرده میگفتن که ازدواج با همکلاسی یا همکار اصلا کار درستی نیست و احمقانه است . … کاربر روبرو از پست مفید parnian1 تشکرکرده است . …. خوب ببینین من میتونم مقایسه ای به این سوالتون جواب بدم .
۱۰ سؤالی که باید از همسر بی وفای خود بپرسید
www.irantravels.ir/FunNews.aspx?FID=63
پس از اینکه خیانت و بد عهدی وارد زندگی مشترک شد، خیلی اوقات دانستن جزئیات … برای مثال سر در آوردن از این موضوع که چه نوع هدیه یا کارتی بین آنها رد و بدل می شود، شما را … یکی از ابتدایی ترین افکاری که ممکن است به ذهن هر کسی برسد، این است که آیا اصلا … به خودش اجازه داده با الهام (همکار جدیدش در محل کار) وارد رابطه عاشقانه شود.
باورهای غلط در مورد ویروس HIV (اچ آی وی) – انجمن سلامت خانواده …
fha.org.ir/page/view/id/5701
اچ آی وی یک نوع ویروس است که وارد بدن فرد می شود و وی را حامل یا دارنده این عفونت می کند. … آیا سرماخودرگی (یا هر بیماری دیگر) نتیجه نفرین سایرین است؟ … اما اگر این افراد با وجود ازدواج در سنین پایین، از رفتارهای پرخطری برخوردار باشند (مثل …. در افرادی که به این ویروس مبتلا هستند، ورزش کردن یک راه خوب برای سالم ماندن است.
نکاتی که پدر و مادرتان برایتان نگفته اند : چگونه یک مرد …
doctorshiri.com/fa/content/6254/نکاتی-که-پدر-و-مادرتان-برایتان-نگفته-ان/
۲۰ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. – در ایران فضای ضد ازدواج به دلایل متعدد در حال رشد است میگویید چطور ؟ … برسانم عرض میکنم که فرض کنید یک نفر حسود است ، خودکم بین است یا… … باید برای یک ازدواج خوب یک خوش آمدنی زمینی وجود داشته باشد که در این دختر و ….. آیا این hard to get بودن در همه ی روابط مثلا رابطه ی دوستی با هم جنس هم جواب میدهد؟ یا …
عشق و شور زندگی – توصیه هایی قبل از ازدواج
shoorezendeghi.blogfa.com/cat-1.aspx
هنگام خواستگاری فقط پدر و مادر و پسر با هم بروند ( یا جایگزین پدر و مادر با قیم … از وضع فعلی و صورت گرفتن فوری ازدواج است و علامت بسیار بدی است و داماد عاقل … چه خوب است که زوجین و خانواده آنها مهریه را با مقایسه الگوی تمام زوجین مسلمان برا ی ….. که «آیا عشق آتشین صرف نظر از عشق نافرجام، یک بیماری پاتولوژیک است یا نه؟
صفحه بدون عکس – BBC Persian
www.bbc.com/persian/interactivity/debate/story/…/040529_aa_diffmarriage.shtml
۹ خرداد ۱۳۸۳ ه‍.ش. – آیا ازدواج باید در چارچوب های ملی و مذهبی محدود بماند؟ آیا زناشویی با فرهنگ های متفاوت محکوم به شکست و جدایی است؟ … مذهب یعنی عشق و این عشق می تواند به هر چیز دیگر تجلی یابد و بدون شک هیچ چیز ….. بهرحال احترام گذاشتن به ادیان تا زمانی که باعث نشود بسیاری از عقاید و آزادی خودمان را فدا کنیم، خوب است.
جفت کردن ستاره | مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی
www.pasokhgoo.ir/node/49010
۲ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. – خاله ام به مکانی مراجعه کرد و ستاره ما دو نفر را با هم جفت کردند آن فرد گفته … به ازدواج می رسیم و حتی خانواده اش نیز درتحقیقات طوری با همکاران و … در مورد این موضوع من را راهنمایی کنید که /ایا درست است یا خیر ؟ … البته فال خوب یا بد، گر چه اثر طبیعی و تکوینی ندارد، ولی بدون تردید اثر روانی می تواند داشته باشند.
تومورهای مغزی : انواع و …
drzohrabi.ir/مقالات/دانستنی-های-پزشکی/مغز-و…/۹۹-تومورهای-مغزی–انواع-و-.html
و ا ینکه نفرمود ید که آ یا باز کشیدن ا ین آب با سرنگ نیاز است و امکان دارد آب د یگر …. حدود ۸ ماه خوب بود ولی الان وضعیتش خیلی بد شده است آ( بلعیدن غذا دچار مشکل شده است … پاسخ : دوست عزیز میتوانید با همکاران متخصص داخلی مغز و اعصاب در تماس باشید. …. آیا ممکن است تومور به وسیله نوار مغزی و سی تی اسکن تشخیص داده نشود؟
پاسخ سؤالات دریافت شده | روانپزشکان
ravanpezeshkan.com/?page_id=151
چه تمرین‌ها و چه رفتاری برای بامسؤولیت کردن مردی که تازه با او ازدواج کرده‌ام وجود دارد؟ … آیا برای درمان وسواس فکری اگر از الکتروشوک استفاده شود بهتر است یا دارو … دارو از بدن که ممکن است ۵ روز یا بیشتر طول بکشد علایم قطع می‌تواند ادامه یابد. … یعنی اگر به جای سیتالوپرام داروی ضد افسردگی دیگری می‌خوردم الان حالم خوب بود؟
راهنمای ازدواج
marriageguide.blogfa.com/
ازدواج در سنین بالا خوب است یا بد؟ …. با همکاران یا اعضای خانواده، وسواس، اختلالات خواب، نحوه تربیت و برخورد با فرزند، …. مرض عشق: آیا عشق یک بیماری روانی است؟
پسرانی که با دختران بزرگتر از خودشان ازدواج می کنند …
www.qomefarda.ir/news/1507
۲۳ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – زمانی که یک پسر با دختری بزرگتر از خودش ازدواج می کند کافی است یکی …. الان هردوشون میشن همکار!!! ….. به هر روی خوب یا بد، نظر این کارشناس محترم آن بوده! ….. تو با زن کوچیک تر از خودت ازدواج کردی مثلا آیا مطمئنی درکت میکنه؟
۷- آیا ازدواج موقت خوب است یا بد؟ و علّت و حکمت آن در اسلام …
movaghat90.persianblog.ir/post/8/
۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – ***آیا ازدواج موقت خوب است یا بد و علت آن در اسلام چیست؟ … ذاتی تعدد طلبی یا نیاز غرایز زنان بیوه با وجود فرزندان و بالا رفتن مشکلات ازدواج و.
بری شوارتز و تناقض انتخاب | TED Talk Subtitles and …
https://www.ted.com/talks/barry_schwartz_on_the_paradox_of…/transcript?…fa
۳:۲۰ همچنین، در دیگر جنبه های زندگی هم که خیلی مهم‌تر از خرید اجناس هستند با انفجار … آیا بعداً باید ازدواج کنم؟ … و سوال این است که آیا این خوب است یا بد؟ … انجام شده‌بود درباره سرمایه‌گذاری اختیاری برای دوران بازنشستگی یکی از همکاران من به مدارک …
چگونه ارتباطات آسیب دیده یا قطع شده را بهبود بخشیم؟ | …
www.zibasho.com/archives/5548
۱۶ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. – هیچ ایامی بدتر از زمانی نیست که ارتباط بین دو دوست یا همکار خوب یا یک زوج عاشق، … اگر واقعا مایلید که ارتباطات قطع شده خود با دیگران را اصلاح کرده و کدورت‌های … پیدا کنید یا حتی صمیمی تر از گذشته بشوید، داشتن یک دوستی قوی و محکم است. …. هیچ چیزی سخت تر از این نیست که دوست صمیمیت رو از دست بدی
اهمیت و جایگاه روابط زناشویی و بهداشت جنسی – دکتر بدری …
www.drbahramiclinic.com/article_read.php?id=29
همین طور که ما در ارتباط اجتماعی با بعضی از همکاران ، دوستان یا برخی از اعضای … شخصیت طرف مقابل است لذا در انتخاب همسر باید به این نکته دقت کردکه آیا فردی که … آدمهای منطقی باشند می توانند روابط جنسی خوب و رضایت بخشی با هم برقرار کنند . … می گیرد و تحت تاثیر فرهنگ ،اعتقادات و سبک زندگی تکامل می یابد، لذا تناسب های …
میگنا – از خیانت همسرتان جلو گیری کنید!
www.migna.ir/vdcdkz0f.yt0x96a22y.html
۲ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – حتی در صورت بهبود، آیا قادریم با خاطره این خیانت و بی وفایی به … متخصصان و مشاوران ازدواج با اطمینان پاسخ می دهند که بله و به شما …. است اما بیش از حد خصوصی شدن و خودمانی گشتن با همکار، خیلی عاقلانه …. ۵) پیش از اینکه خانواده خود و یا همسرتان را در جریان بد عهدی او قرار دهید، … آیا به اندازه کافی خوب نبوده ام؟
تازه های روانشناسی – محیط کار و زندگی خصوصی
zkbeheshti.blogfa.com/post/35/محیط-کار-و-زندگی-خصوصی
بهمین دلیل بهتر است که فرد در چنین شرایطی به رئیس یا همکار نزدیک خود … را کامل با همکار یا رئیس خودش در میان بگذارد خوب در این مورد فکر کند ، که آیا او مایل است … و در حقیقت یک گروه را تشکیل می دهند که روز های خوش و گاه بدی را با هم گذرانده اند . … ترفیع – تولد یا ازدواج همه با هم شیرنی می خورند و ساعات خوشی را با هم می گذرانند .
چگونگی پیشنهاد ازدواج، به دختر مورد علاقه | گروه اینترنتی …
www.welayatnet.com/fa/news/48860
در جلسه‌ای که می‌خواهید به طرفتان پیشنهاد بدهید، برای او گل و یا هدیه‌ای نبرید؛ زیرا این کار ممکن است حس بدی به او دست بدهد و تصور کند که شما قصد رابطه دوستی با او …
آیا ازدواج با مرد متأهل صحیح است؟ | گروه اینترنتی رهروان ولایت
www.welayatnet.com/fa/news/13710
آیا ازدواج با مرد متأهل صحیح است؟ نویسنده: حسین وجدانی «مشاور» … *ترغیب آنان به اظهار نیاز به ازدواج و یا راضى کردن آنها براى ازدواج؛ *بررسى مشکلات و موانع ازدواج آنان …
تاثیر عشق قدیمی روی ازدواج شما – آلامتو
www.alamto.com › سبک زندگی › ازدواج
۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – تاثیر عشق قدیمی روی ازدواج شما:عشق حالت هیجانی نیرومندی است و اگر … سعی نکنید با نامزد یا همسر فعلی خود به همان رستوران یا پارکی که با محبوب گذشته ….. لیلی ک این همه کار خوب و بد کرد پسرا اینقد ب دوست دختراتون عیب نگیرین ….. مونده بودم ایا دخترخاله ی من مقصر بوده یا اون بهش گفتم توباهاش خیانت کردی …
سوالات پزشکی | دکتر فرناز عطائی – متخصص روانپزشکی
www.drataie.ir/index.php?ToDo=Question
اما اینکه آیا برای ایشان هم این روش مناسبه یا نه نمیتونم نظر بدم. …. در همین سایت پزشک آ نلاین همکاران خوب زیادی در اصفهان هستند که از کمک حضوری … آیا ازدواج با پسری که همکارم است و۲ سال از خودم کوچکتر است ولی سایر شرایطش خوب است مشکل دارد
پاسخ آیت الله مکارم شیرازی به سئوالاتی پیرامون روابط زن و مرد
www.parsine.com/…/پاسخ-آیت-الله-مکارم-شیرازی-به-سئوالاتی-پیرامون-روابط-زن-و…
آیا زن مى تواند بدون کسب اجازه از همسرش از منزل خارج و با افراد یا خانواده هایى رفت و آمد داشته باشد و یا … ب) آیا براى زن از لحاظ شرعى واجب است با همسرش ادامه زندگى دهد؟ …. اگر فلسفه ی ازدواج، فقط رفع شهوت است، آیا بهتر نیست مرد با هزینه ای کمتر از آوردن زن به خانه به عنوان ….. خوب معلومه یه همچین مردی اصلا فهم زندگی مشترک رو نداره .
چند نکته از دگزامتازون | Med Apple
medapple.com/657/dexamethasone-tips/
۲۷ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. – دگزا متازون یا آنطور که بعضا گفته میشود دگزا، یکی از داروهایی است …. آیا ممکن است با مصرف این دارو بیماری او به صورت فعالتر خود را نشان دهد؟ ….. البته نمیشه گفت همه داروهای خارجی خوب یا بد هستند. ….. از نزدیک با یکی از همکاران پوست و زیبایی مشورت کنید تا با توجه به ….. اتفاقن ازدواج هم کردند بچه دارم شدند .
سایت رابطه خوب تلگرام – ArticleHa
articleha.ir/article/سایت-رابطه-خوب-تلگرام/
آموزش مسائل جنسیزناشویی ازدواج مشاوره پایگاه اطلاع عکس سایت+رابطه+خوب+تلگرام رابطه جنسی دهانی چگونه استآیا خوب است یا بد ۱۸ ایران ، رابطه جنسی دهانی … روش های رابطه خوب با فرزندان … ای استخدام نکاتی جهت ایجاد رابطه خوبصحیح با همکاران … آیا منسجر soma برای مهاجرت خوب است رایج درباره تلگرام توویتر اشتراک در فید …
من ومشکلاتم با همسر”خیانتکار” – صفحه ۱ – نی نی سایت
www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=35864
۱۶ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. – ۲۰پست – ‏۱۳ نویسنده
کمی درباره خودم ::: ۲۸سالمه وحدود۷ساله که ازدواج کردم ویه دخترجدود۴ ساله … بامن مثل یه آشغال رفتارکرد تاوقتی که خوب وسلامت وخوش وخرم بودم بامن … این چه فرهنگ مزخرفی است که ما داریم و حتی در بین جوونها هم رایجه. …. من نمیگم طلاق بگیر یا نه ولی آرزو میکنم بهش فرصت بدی و با منطق جلو بری و باهاش بیشتر صحبت کنی
من هم قبل از ازدواج با همسرم دوست بودم/ دوستی‌های دختر و پسر …
www.bultannews.com/…/من-هم-قبل-از-ازدواج-با-همسرم-دوست-بودم-دوستی‌های-دختر-و-…
۱۹ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. – در حال حاضر فرآیند بین انتخاب تا ازدواج در بین جوانان ما بسیار طولانی شده است این اتفاق را خوب می‌دانید یا بد؟ یعنی اگر دو جوان که به یکدیگر …
آیا واقعا وکالت بهتر از کارمندی است؟ :: گاه نوشت های ِ یک …
vakilsite.blog.ir/1393/07/18/وکالت-یا-کارمندی
۱۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – چند درصد پرونده ها ی خوب در دست چند درصد وکلا است؟ … اگر بروم سراغ کارمندی از همین ماه اول حقوق میگیرم و میتوانم ازدواج کنم و تمام کمبودهای اقتصادی را … اما از ان طرف وکالت است با پرستیژ اجتماعی خود و درامد سرشار خود و هدف غایی هر حقوقی و ارزوی …. میخام بدونم اگه تو ازمون وکالت قبول بشم باید از کارم استفا بدم؟
هنر برخورد با آدم‌های غیرمنطقی – یک پزشک
۱pezeshk.com/archives/2012/01/dealing-with-unreasonable-people.html
۵ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – آیا گاهی مجبور می‌شوید که در میهمانی‌ها با یک آشنا یا فامیل دیدار کنید که … از اتمام صحبت با آنها، افسرده می‌شوید و حس بدی نسبت به خودتان پیدا می‌کنید. … ۱- تا جایی که ممکن است، کمتر با این افراد برخورد داشته باشید: این راه حل …. من پنجاه سله هستم و با انسانهای خودشیفته در بین خویشان و همکاران در ارتباط بوده ام .
خوب و بد ِقرص اولانزاپین – دکتر پرویز علی‌وردی
parvizaliverdi.com/خوب-و-بد-ِ-قرص-اولانزاپین/
۲۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اولانزاپین یا الانزاپین در بی اشتهایی عصبی،بیقراری … همکاران من · تعیین وقت · تماس با ما … این دارو در موارد زیر و صرفا با تجویز پزشک متخصص قابل مصرف می‌باشد: …. و زرد است آیا این قرص برای خوب است بخورم اسم قرص الانزاپین میباشد ….. داروهای روانپزشکی · مشاوره ازدواج · مطالب روانشناسی · معرفی کتاب …
د کتر علی شریعتی
yekmontazer1.blogfa.com/
با زنی ازدواج کنید که اگر مرد می بود بهترین دوست شما می شد . بردون. خوشبخت ترین … انسان بیش از زندگی است ؛ آنجا که هستی پایان می یابد،او ادامه می یابد. بگذار تا …
مزایا و معایب ازدواج با همکار – سازمان مردم نهاد طلوع پیوند آسمانی
zojejavan.persianblog.ir/page/42
این موجود ایده آل می تواند هر کسی باشد، شاید جوانی از دل فامیل یا شاید صد پشت … «ازدواج با همکار تابع شرایط ازدواج مناسب است، یعنی باید معیارهای فرد مناسب در نظر …
خم گیــــــسو – پاسخ:چطور میشه فهمید پسری تمایل به ازدواج داره ؟
khamegeiso.blogfa.com/post-239.aspx
شاید شما با خودتان بپرسید که چطور می توان فهمید که یک پسر یک دختر(و یا نامزدش) … ازدواج توجه کنید، ببینید که آیا برای ازدواج شما سعی و تلاشش تغییر کرده است؟ … اون یا با هم همکار یه واحدید بدونید که یه مقداری علاقه بوجود میاد که مثل علاقه همکاران به همه … عموما مردان خودشون رو جلو زنان خوب و قوی نشان می دهند که این باعث سوتفاهم زنان …
شخصیت شناسی از روی متولدین ماه ها – از هر دری سخنی
sunmoon2244.persianblog.ir/page/shakhsiat
بنابراین قبل از اینکه اجاره نامه,قرارداد یا هر نوع سند مهم دیگرى را امضا کنید,درباره آن … را خوب نمی شناسد، بگذارد ، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود ، و یا با کسانی که … در برخورد با معشوقه اگر چه به طور کلی آدم آرامی است، اما این آرامش نباید شما را خام ….. زن متولد ماه سال چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است که …
تست‌های نواری تشخیص اعتیاد/ دکتر رقیه حج‌فروش | انجمن …
rashtgpa.com/?p=1763
۲۴ اسفند ۱۳۸۸ ه‍.ش. – چنان‌چه در نمونه‌ی ادرار مورفین یا متابولیت‌های آن وجود داشته باشد، با روش مهاجرت …. آیا مصرف این قرصها در نتیجه آزمایش اعتیاد پیش از ازدواج تأثیر گذار است؟ …. کنیم خوب میشود و اخر اینکه داروی کلونیدین جهت کاهش دوز متادون خوب است یا داروی دیگری مد ….. می خواستم بدونم اگه تست اعتیاد بدم ایا تست من منفی میشود.
راه زندگی – این خود ما هستیم که به مردم می آموزیم که چطور با ما …
doctormortezaee.blogfa.com/post-185.aspx
آیا دوستان و اطرافیانتان در برنامه های گروهی نیازی به مشورت با شما حس نمی کنند؟ … از آن گذشته او با مردی ازدواج کرد که مانند پدرش سلطه جو بود و به وی هرگز مجال نداد که از مخمصه ای که از کودکی گریبانش را گرفته بود رهایی یابد. … بنابراین طرز برخورد شما تنها راهی است که می توانید با توسل به آن به دیگران بیاموزید که به اصطلاح …
احکام نگاه کردن – آیت الله صافی – ۰۱
www.gtc.ac.ir/dokhtaraneaseman/html/Ahkam/safi.html
(مسأله ۶۹) جایز است به جهت روگرفتن از نامحرم، مقدارى از چادر یا چیز دیگرى که به … بچه ممیزی که خوب و بد را می فهمد حـرام اسـت , اگـر چـه از پـشـت شـیشه یا در آینه یا آب … (مـساله ۲۴۴۷) مرد نباید با قصد لذت به بدن مرد دیگر نگاه کند, و نگاه کردن زن هم به … آیا میتوانیم با دختر نامحرمی، صیغه خواهر و برادری بخوانیم، و مثل خواهر و برادر با هم …
جام نیوز :: JamNews – بهترین برخورد لازم با همسران خیانت کار
jamnews.ir/detail/News/259163
۱۱ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – با این حال هیچ زن یا شوهری دوست ندارد تمام رفتار و اعمالش زیر ذره‌بین باشد. … خوب است کمی درباره مشکلات زناشویی‌تان با هم حرف بزنید، اما به خیانت هیچ …. بد نیست بدانید در میان تمامی دلایلی که ممکن است همسرتان را از شما ناراضی …. بیست وپنج سالمه و سه ساله ازدواج کردم؛شوهرم بعد دوسال که از زندگیمون میگذشت …
فاصله سنی مناسب بین زن و شوهر – به سوی کمال
besooiekamal.com › مشاوره › مشاوره قبل ازدواج
طبیعی است که اختلاف سنی زن و شوهر نباید زیاد باشد وجود اختلاف سنی در ازدواج ممکن … خواستگار دارم ک۲۸ساله است و من ۱۷ساله هستم آیا ازدواج با این شخص خوبه یا نه؟ … حالا با توجه به پختگی سنی خواستگارم(۳۶ سالگی) میتونم راحت بهش جواب مثبت بدم؟ …. سلام٬ اقای دکتر ۳۵سال سن دارم معلمم وقصدازدواج با یک همکار خود که ۳۵سال سن …
چه جوری از ماسک ، اسکراب ، کرم و ضد آفتاب استفاده کنم؟ – چی …
chi-napooshim.com/item/82-how-to-use-facial-masks-and-scrubs.html
نگارا جان می شه برامون توضیح بدی فرق ماسک و اسکراب و کرم وضد افتاب و خلاصه … ای یا رو به بالا ماساژ می دیم و بعد اون رو با آب ولرم می شوریم و صورتمون رو با دستمال … مهمترین کرم مورد استفاده مرطوب کننده است. … لطفا توجه کنید، من اگر محصولی رو تست کرده باشم و خوب باشه، خودم می نویسم. ….. ذهن من نمی داند ازدواج خوب است یا بد؟
سوال و جواب های جنسی آقایان – مهر پارسی
mehrparsi.ir › سلامتی و تندرستی › اطلاعات پزشکی
۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – پاسخ : عموم همکاران جراحی واریکوسل را انجام میدهند البته روش و سبک هر جراح بسته … پاسخ : ممکن است هیدروسل یا اسپرماتوسل یا واریکوسل یا تومور بیضه باشد … سوال : با سلام, آیا قرص ,ویگ رکس(vig RX) باعث افزایش طول آلت تناسلی میشود؟ ….. با درد خفیف در بیضه چپ) که پس از سرم و مسکن درد تسکین می یابد.
برگشت از طلاق یا برگشت از جدایی – می خواهید همسرتان که شما …
www.stopdivorce.blogfa.com/post-5.aspx
این سایت برای یک پیوند نو در رابطه شکسته و یا برگشت از طلاق طراحی گردیده است. … الان زمانی است که شما باید وانمود کنید طبق خواسته وی حتی طرز تلفظ ازدواج رو … با محبت کردن در این موقعیت آیا کاری جز باج دهی انجام می دهید؟ … مقابل وی بدون استرس و با اعتماد به نفس باشید در کل چه خوب است تمرین کنید …. ازدواج بد و طلاق خوب
آرشیو – کلینیک ماد | روانکاری ، رواشناسی ، روانپزشکی ، …
www.madcl.com/faq.php
::ا سلام من پسری ۲۸ ساله هستم که به تازگی ازدواج کرده ام اما متاسفانه متوجه شده ام که دچار زود … برام خوب نیست لطفا راهنماییم کنید چطور با تمرکز بدنمو حرکت بدم.
پاسخ به دومین سری سوالات جنسی و زناشویی – خانواده – سلامت …
www.salamatnews.com › خانواده
۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. – خوب ادمی که ماهی ۱ بار رابطه جنسی داره بدون پیش نوازی تحریک کافی هم نمیشه … ocean : با عرض سلام خدمت جناب عالی من ۵ ماه است که ازدواج کرده ام و از زود … آیا نعوظ ضعیف درمان دارد و یا استفاده از تادالافیل اثرات سوء دارد . با … هم حرفه و تقریبا همکار هستیم و اصولا مسائل مشترک زیادی داریم که در مورد آنها صحبت کنیم.
۱
۲
۳
۴
صفحهٔ بعدی
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز