خانه » آرایش و زیبایی » رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!

رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!

رنگ کردن مو

رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است

 

رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به موهای تان صدمه وارد نشود بهتر است خوانده این مقاله را از دست ندهید. با ما همراه باشید و تمام نکته های مهم در مورد رنگ مو را بدانید.
نکته هایی مهم در مورد رنگ مو که باید بدانید

رنگ موهای موقت
این رنگ موغیراکسیداتیو است و در لایه های بیرونی مو انباشته می شود. در رنگ موی موقتی رنگ تنها در سطح مو و لایه کوتیکول وجود دارد و قادر به نفوذ به کورتکس نیست. تغییرات ایجادشده نیز بسیار جزیی است و قابلیت تغییر در رنگ مو را به نحو محسوسی ندارد. رنگ های موقت اسیدی اند، جرم مولکولی زیادی دارند و دارای بار الکتریکی منفی (آنیونیک) هستند و از آنجا که به راحتی در آب حل می شوند، بعد از یکی- دو بار شستشو از روی موها شسته می شوند.

رنگ مو نیمه دائمی Semi Permanent
این رنگ مو غیراکسیداتیو است و تنها مقدار کمی از رنگ وارد لایه کورتکس می شود؛ رنگ های نیمه دائمی از این قبیل دارای ماهیت قلیایی و بار مثبت هستند و تمایل بیشتری برای اتصال به کراتین دارند، به خصوص پایه قلیایی آنها باعث باز شدن کوتیکول و نفوذ بهتر داخل کورتکس می شود. ماندگاری این نوع رنگ ها تنها تا ۶ مرتبه شستشو ادامه دارد.

رنگ مو نیمه دائمی Demi Permanent
این نوع از رنگ موهای حاوی یک ماده قلیایی به غیر از آمونیاک همانند اتانولامین یا سدیم کربنات است. غلظت آب اکسیژنه به عنوان فعال کننده در این رنگ از رنگ دائمی کمتر است و به نوعی در این رنگ مخلوطی از مولکول های Semi با رنگ های اکسیداسیونی همراه آب اکسیژنه وجود دارد.

رنگ مو دائمی
رنگ موهای دائمی که حاوی موادی مثل آمونیاک و پراکسیدهیدروژن یا همان اکسیدانه هستند، باعث تغییرات پایدار و غیرقابل برگشت مو می شوند و با نفوذ در ساختار مو، آن را تخریب می کنند و با شستشو از بین نمی روند.

ترکیبات رنگ موی دائمی
رنگ موهای دائمی ترکیب های خاصی دارند که هر یک مسئول انجام وظیفه ای هستند. پارافنیلن دی آمین، آمونیاک، آب، کرم و اکسیدان از ترکیب های اصلی این رنگ موها محسوب می شوند. آمونیاک که یک ماده قلیایی است، وظیفه دارد قشر خارجی مو یا همان کوتیکول را بشکافد تا رنگ داخل ساقه مو نفوذ کند و در حقیقت، نقش کاتالیزور را در واکنش موها با رنگ دارد. سپس رنگ وارد ساقه مو می شود، رنگدانه های طبیعی مو را از بین می برد و رنگ جدید را جایگزین می کند.

پارافنیلین دی آمین که معمولا با عنوان مخفف PPD روی بسته بندی رنگ موها از آن یاد می شود، یک ترکیب حلقوی است که به علت ساختار شیمیایی اش به راحتی اکسید می شود. به همین دلیل در مجاورت اکسیدان (پراکسید هیدروژن) ماده ای واسطه ایجاد می کند که با رنگدانه ها ترکیب می شود و به دلیل حجیم شدن، داخل مو به دام می افتد و به راحتی از آن خارج نمی شود.

واریاسون
واریاسیون ها از رنگ های معمولی قوی تر هستند و از رنگ های اصلی محسوب می شوند که برای اصلاح طیف های رنگی در زمینه رنگ آمیزی مو استفاده می شوند.

تفاوت در شماره های اکسیدان
آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید یا همان اکسیدان با غلظت های ۶، ۹ و ۱۲ درصد تولید می شود که به ترتیب شماره های ۱، ۲ و ۳ برای آنها تعیین شده است. درصد بیشتر این ماده طبیعتا اثر قوی تری دارد و موارد استفاده هرکدام با توجه به شدت واکنش شیمیایی مورد نیاز برای رنگ آمیزی مو متفاوت است. این ماده با تخریب کوتیکول توسط ماده قلیایی همانند آمونیاک وارد کورتکس می شود و اگر با دقت، درست و اصولی استفاده نشود به بافت مو آسیب های جدی و برگشت ناپذیر می زند.

چرا مو بر اثر رنگ کردن می سوزد؟
هنگامی که آرایشگر با کاربری نامناسب مواد شیمایی پیوندهای دی سولفیدی را از بین ببرد و ماتریکس مو را تخریب کند، آب این بافت بیرون می زند و به اصطلاح می گویند مو سوخت. یعنی آب داخل تار مو تبخیر و به شدت خشک می شود.

رنگ موی بدون آمونیاک هم مضر است
برخی از شرکت ها تبلیغ های زیادی برای رنگ موهای بدون آمونیاک خود می کنند و مدعی اند که این انواع رنگ مو کاملا بی خطر هستند و ضرر رنگ موهای عادی را ندارند و حتی در زمان بارداری می توان از آنها استفاده کرد. توجه کنید هیچ جادویی در تولید این رنگ موها انجام نگرفته و تولیدکننده تنها به جای آمونیاک یک نوع ماده قلیایی دیگر به کار برده که با همان مکانیسم لایه های خارجی مو را باز و داخل مو نفوذ می کند. البته ممکن است شدت آسیب وارده توسط این مواد کمتر از آمونیاک باشد، اما قطعا صفر نیست.

 

رنگ موهای بدون آمونیاک

با هیچ ماده ای نمی توان رنگ مو را برای مدتی خارق العاده به مو چسباند

 

محصولات تثبیت کننده مو اثر جادویی ندارند
با هیچ ماده ای نمی توان رنگ مو را برای مدتی خارق العاده به مو چسباند؛ انواع محصولات تثبیت کننده تنها درخشش رنگ مو و ماندگاری آن را تا حد مشخصی بالا می برند. این تثبیت کننده ها حاوی آنتی اکسیدان هستند و عوامل اکسنده محیط مثلا نور آفتاب یا کلر آب را خنثی می کنند.

شامپوهایی که رنگ مو را می برند
دقت کنید شامپوهای حاوی سولفات مدت زمان پایداری رنگ مو را کاهش می دهند و باید از انواعی استفاده کنید که این مواد را در فرمول خود ندارند. از شامپوهایی استفاده کنید که حتما حاوی مواد آنتی اکسیدان و ضداشعه ماورای بنفش باشد.

خطرات رنگ مو در بارداری و شیردهی
برخی تحقیقات نشان داده به کار بردن رنگ مو در بارداری (خصوصا ۳ ماه اول) و همچنین دوران شیردهی برای جنین و نوزاد احتمال بروز خطرات جدی را افزایش می دهد.

رنگ مو در دوره شیمی درمانی
برای رنگ کردن مو باید از آخرین دوره شیمی درمانی زمانی قابل توجه حداقل ۳ تا ۴ ماه بگذرد. زیر این روش درمانی، سلول ها را به شدت ضعیف و تاثیرپذیر می کند.

رنگ مو برای افراد عادی سرطان زا نیست
بنا بر تحقیقات انجمن سرطان آمریکا مواد سرطان زای رنگ مو بیشتر روی افرادی که در کارخانه های تولید رنگ یا سالن های کاربری رنگ مشغول به کار هستند اثرگذار است و این افراد حتما باید از ماسک فیلتردار و دستکش مناسب استفاده کنند. به کارگیری ماسک و دستکش هنگام استفاده از رنگ مو الزامی است.

عادت ماهانه و وضعیت اعصاب نقشی بر رنگ پذیری مو ندارند
تار مو قابل مشاهده روی کف سر مرده است و وضعیت فیزیولوژیک بدن هیچ اثری بر این ساختارها ندارد. اگر کسی داروی اعصاب مصرف می کند یا عادت ماهانه اش را سپری می کند، موهایش مانند فرد عادی رنگ می گیرد.

رنگ موی خارجی مزیتی ندارد
گاهی اوقات ممکن است با این تاکتیک فروش روبرو شویم که این نوع به خصوصی از رنگ مو در کشوری مطرح در اروپا تولید و در ایران در تیوب پرشده. باید بدانیم این تبلیغ روشی است برای جلب نظر مصرف کننده. توجه کنید خارجی بودن نام یک محصول یا تنها تولید آن در یک کشور اروپایی استانداردی برای محصول نیست. برخی از تولیدکنندگان اروپایی مجازند محصولات خود را فقط برای صادرات تولیدکنند یعنی مردم آن کشور آن محصولی که حاوی مواد شیمیایی غیرمجاز است مصرف نمی کنند و تولید این محصول تنها هدف اقتصادی و اشتغال زایی برای آن کشور داشته است.

رنگ موهای داخلی قابل اعتمادند
تولیدکنندگان معتبر داخلی (نه کارگاه های زیر پله) موظف اند فرمولاسیون تولید خود را به وزارت بهداشت ارائه دهند. وزارت بهداشت کشور تمام محدودیت های جهانی را در بررسی این فرمول ها لحاظ می کند و براساس آن به کارخانه مجوز تولید می دهند. تولیدکننده موظف است مواد وارداتی اش را از چارچوب قانونی وارد کند؛ در گمرک بار وارداتی متوقف می شود تا آزمایش های وزارت بهداشت روی آن انجام شود سپس در صورت اجازه وزارت بهداشت بار ترخیص می شود و بعد از تولید محصول هم وزارت بهداشت با تناوبی منظم و به طور تصادفی از محصولات هر کارخانه در سطح بازار نمونه برداری می کند و به این ترتیب مرتب تولیدکننده را تحت نظر دارد، اما محصولات خارجی از آنجا که زیر نظر وزارت بهداشت نیستند، ممکن است در هر جا و به هر نحوی تولید شوند و حتی تولید پاکستان باشند اما به اسم یک کشور یا برند مطرح جهانی فروخته شوند.

تاریخ انقضا رنگ مو را جدی بگیرید
هر محصولی ۲ تاریخ مصرف دارد؛ یکی مدت زمان مجاز برای نگهداری در بازار یا همان تاریخ انقضا که بعد از گذشتن آن تاریخ محصول باید معدوم شود. دوم علامتی مانند قوطی در باز که کنار آن M6، M12، یا M18 درج شده که نشان می دهد مصرف کننده در طول زمان باقیمانده تا اتمام تاریخ انقضا می تواند محصول را به مدت ۶، ۱۲ یا ۱۸ ماه بعد از درگشایی مصرف کند. توجه کنید در مورد رنگ مو اگر بعد از مصرف آن را نگه داشتید و خمیر داخل تیوب سیاه شد، رنگ مو فاسد شده است.

رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! – بیتوته
www.beytoote.com/attire/service-attire/hair4-color-what-women.html
رنگ موی مناسب, رنگ کردن مو,رنگ موهای موقت,رنگ مو نیمه دائمی,رنگ مو دائمی,رنگ آمیزی مو,رنگ موهای بدون آمونیاک,رنگ مو در بارداری.
تصاویر برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نتیجه تصویری برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
تصاویر بیشتر برای رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
گزارش تصاویر
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! – توده
www.todeh.ir › آرایش و زیبایی
۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خانه / آرایش و زیبایی / رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! ….. چه وقت باید نگران لکنت زبان کودک باشیم؟ قبل از رسیدن به بحث کودکان می …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
faraso.4kia.ir/info2/106002/رنگ-مو-و-هر-آنچه-خانم-ها-باید-در-موردش-بدانند–/
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ کردن مو. رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو یکی از …
www.hammihan.com/post/9933042
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به موهای تان صدمه وارد نشود …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! – تی نیوز
tnews.ir › … › آرایش و زیبایی › رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! … سایر ورزش ها · باشگاه استقلال · باشگاه پرسپولیس · لیگ های اروپا · لیگ های ایران · بازی های ملی …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند – osmano man – …
osmano98.efeel.ir/رنگ-مو-و-هر-آنچه-خانم-ها-باید-در-موردش-بدانند.html
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آقا تا دید و بازدیدهای نوروزی شروع نشده تکلیف ماچ ها رو روشن کنید ، بالاخره باید سه بار ببوسیم یا دوبار ؟ * * * * مبارکتر شب و خرمترین روز / به …
رنگ مو – دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار
https://cafebazaar.ir/app/shafagh.rangemo/?l=fa
رتبه: ۳ – ‏۲ رأی – ‏رایگان – ‏Android – ‏کسب و کار/بهره‌وری
چرا مو بر اثر رنگ کردن می سوزد؟ رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! به جای رنگ موی شیمیایی با رنگ موی طبیعی موهای تان را رنگ و های لایت کنید رنگ موی تان …
آموزش نحوه ترکیب رنگ موهای مختلف برای رنگ جدید – …
www.momtaznews.com › آرایشی و زیبایی
ترکیب رنگ ها با تن های متفاوت تنها منجر به ایجاد بی نظمی می شود. _ هر کارخانه … اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! گردآوری …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! – پونیلا
ponila.com/post/293413/
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به موهای تان صدمه وارد نشود …
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند – آشپزی
mahboobha.ir/tag/رنگ-مو-و-هر-آنچه-خانم-ها-باید-در-موردش-بدانند/
۴ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آنچه باید خانم ها از مکانیزم مغز آقایان بدانند… اکثر باورهای متداول در مورد مغز مردها براساس تحقیقات انجام گرفته روی مردهای سن ۱۹ تا ۲۲ سال است.
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند – علوم انسانی
olomeensani.7host.top/رنگ-مو-و-هر-آنچه-خانم-ها-باید-در-موردش-بدانند.html
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و …
شیک مد
shik-mod.rzb.ir/
وقتی شما رنگ رژ لب تان را مطابق با فصل و مد روز انتخاب کنید مطمئن باشید زیبایی صورت و آرایش تان چند برابر می … رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ مو و هایلایت های کیتی پری + تصاویر | |
linkchee.com/PJNBCAAAAAAIA
۱۱ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – زیباترین رنگ مو و هایلایت های هالیوودی کیتی پری … رنگ مو و هایلایت های این بازیگر و خواننده هالیوودیرنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
– رنگ مو های تان را بر اساس رنگ پوست و رنگ چشم تان انتخاب …
www.chekhabar.ir/…/رنگ-مو-های-تان-را-بر-اساس-رنگ-پوست-و-رنگ-چشم-تان-انتخاب…
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رنگ مو یکی از نکاتی است که در زیبایی صورت تان تاثیر بسیاری دارد. … اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
آرایش و زیبایی – چیزپیز
chizpiz.ir/make-up-and-beauty
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! نوشته شده توسط ادمین. رنگ مو یکی از ابزارها برای زیبایی مو و چهره است. اگر می خواهید رنگ موی مناسب انتخاب کنید که به …
رنگ مو | مو ۲۰۱۶
۲۰۱۶٫zibaweblog.com/?p=423
۲۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رنگ موی فانتزی یکی از زیباترین مدل های رنگ مو هستند که خانم های بسیاری طرفدار. … رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو یکی از …
جذابترین مدل + رنگ موهای تابستان ۲۰۱۶ – گلابی ها
golabiha.com/جذابترین-مدل-رنگ-موهای-تابستان-۲۰۱۶/
با گلابی ها همراه شوید و زیباترین رنگ موهای فانتزی مد شده برای تابستان ۲۰۱۶ را ببینید. … اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
باید ها و نباید های رنگ کردن مو برای بانوان در خانه
www.nlink.ir/attire/bayad-ha-va-nabayad-ha-rang-kardan-mo.html
آرایش و زیباییآرایش موهادانستنیهایی که درباره رنگ کردن مو باید بدانید … رنگ موهای سال ۲۰۱۷ برای خانم ها · بیشتر » ….. رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ موی طبیعی برای بلوند و مسی کردن موها – تاپ ناز
www.topnaz.com › سبک زندگی › مدل آرایش و زیبایی
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نکته‌ای که پیش از رنگ کردن موها با گیاهان طبیعی باید به آن دقت کرد این است که … بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ مو های تان را بر اساس رنگ پوست و رنگ چشم تان … – مجله …
jadidtarinha.net/…/رنگ+مو+های+تان+را+بر+اساس+رنگ+پوست+و+رنگ+چشم+تان+انت…
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر پوست صورت تان تن صورتی یا قرمز دارد، رنگ موی بلوند یخی، قرمز … اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
انواع مدل های رنگ مد سال ۲۰۱۷ برای خانم ها – رزبلاگ
sweetbookshelf.rozblog.com/post/57/انواع-مدل-های-رنگ-مد-سال-۲۰۱۷-برای-خانم-ها.html
۱۱ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مدل های زنانه ۲۰۱۷ | عکس مد مو خانم ها سال ۲۰۱۷ | آموزش بافت مو دخترانه . … رنگ مو این نکات طلایی را بدانید رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
چه معیاری برای رنگ ابرو باید در نظر داشت، رنگ پوست یا مو؟ – …
rangsaz.loger.ir/…/چه-معیاری-برای-رنگ-ابرو-باید-در-نظر-داشت،-رنگ-پوست-یا-مو؟-…
۷ روز پیش – زمانی که رنگ موی خود را چه به صورت مش یا هایلایت و یا یکدست رنگ می کنید و در اینکه همزمان با آن در …. رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ مو : زیباترین رنگ موهای فانتزی برای تابستان ۲۰۱۶ …
ptview.ir › پزشکی و سلامت
۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر می خواهید برای تابستان از رنگ موهای فانتزی انتخاب کنید به شما. … اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
آنچه لازم است یک نوجوان بداند
www.yahyaa.blogfa.com/
آنچه لازم است یک نوجوان بداند – آموزش ساده ی احکام برای پسران نوجوان – آنچه لازم است یک … اگر هر کدوم از این نشونه ها به تنهایی هم در شخصی ظاهر بشن به معنای اینه که بالغ شده. … از آلت تناسلی خارج میشه بهش میگن “مَذی” و از نشونه هاش اینه که بی رنگ، شفاف، لزج و چسبناکه. … منی یه مایع نجسه و بعد از خارج شدنش باید غسل جنابت انجام داد.
لوازم آرایشی – ManDanam.com
www.mandanam.com/148-119-آرایش-و-زیبایی/لوازم-آرایشی
خرید محصولات آرایشی · رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! تهیه رژلب با آشغال مرغ حقیقت دارد؟ پیشنهاد فوق العاده فروشگاه اینترنتی خانومی در راستای هوای …
۵۰ نکته ای که مردان دوست دارند زنان آنها را بدانند – زیباکده
https://www.zibakade.com › خانواده › زناشویی
آموزش ترکیب رنگ مو … بزرگ ترین چیزی که مردها را منزجر و سرد می کند دیدن سیگار کشیدن زن ها است. … بیرون رفتن های شبانه مردان کار ترسناکی است و اگر شما در موردش سوالی بپرسید شدیدا مورد … این بدین معنی است که بیشتر از آنچه تصور کنید شما را دوست دارد. …. زن باید خوشگل خوش بو خوش هیکل و نانازی باشه تو هر شرایطی.
رازهـایی در مورد مــردان کـه بهـتر است خــانم هـا بــداننـد …
forum.moshaver.co/f24/رازهـایی-در-مورد-مــردان-کـه-بهـتر-است-خــانم-هـا-بــداننـد-۵۳/
۹ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. – ۱۰پست – ‏۲ نویسنده
نکاتی که خانم ها باید در مورد أقایون و روحیات و علایق آنها بدانند؟ … همسرم ۱۰ نوع سشوار و اتوی مو دارد اما هر روز باید با موهای وز شده ببینمش. … برخی زن ها گمان می کنند که دیگران ایراد های ظاهری شان را برجسته تر از آنچه که هست می بینند. ….. از من داشت گفت، منظور تو از آرایش استفاده از رنگ های تند است و زمانی که من یک …
روانشناسی انتخاب همسر یا ازدواج موفق . . . . . قسمت دوم – …
mojtaba334.blogfa.com/post-297.aspx
آنچه خانم‌ها در مورد مردان باید بدانند : … در زمینه ازدواج از هر مشخصه و پارامتر مرد گذشتند بگذرند ولی در بافت سنتی و مردسالار و … آنچه مردان در مورد خانم ها باید بدانند : … هنگام ورود ِ مردش به خانه آیا او متوجه تغییر رنگ مو یا کوتاه کردن مویش شده است یا نه ؟ … محیط کار ، کالج و دانشگاه آشنا شدید و آنجاست که مجبورید در موردش تصمیم بگیرید.
خبرگزاری آریا – رنگ مو های تان را بر اساس رنگ پوست و رنگ …
www.aryanews.com/…/رنگ-مو-های-تان-را-بر-اساس-رنگ-پوست-و-رنگ-چشم-تان-انتخا…
۱ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این خبر را در سایت اصلی مطالعه کنید: رنگ مو های تان را بر اساس رنگ …. اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
رنگ مو : زیباترین رنگ موهای فانتزی برای تابستان ۲۰۱۶!!
piichak.ir/رنگ-مو-زیباترین-رنگ-موهای-فانتزی-برای.html
۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر می خواهید برای تابستان از رنگ موهای فانتزی انتخا. … رنگ مو شماره ۱۰٫ اگر می خواهید بیشتر بدانید : رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!!
نکات مهم و ضروری که تازه نامزدها باید حتماً در مورد آنها بدانند – …
www.iranve.com/psychology/…/نکات-مهم-و-ضروری-که-تازه-نامزدها-باید-حت.html
نکاتی که تازه نامزدها باید حتماً در مورد آنها بدانند, دانستنیهایی که باید در هنگام … آیا می خواهید هر دویتان در تصمیم گیرهای مالی سهمی مساوی داشته باشید؟ … آنچه که در نامزدی مهم است این است که آیا ما این فرد را می‌توانیم با همان ویژگی‌هایی که دارد، بپذیریم یا نه. … در روز عروسی تان توجه بسیار زیادی بر روی شما خواهد بود و خیلی از عروس ها و …
بهترین مدل ریش برای شما کدام است؟ – مجله خانواده مرسی تی وی
mer30tv.com/?p=7704
۳ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اما آنچه آقایان باید بدانند این است که هیچ مطلقی وجود ندارد. … رنگ موهایتان باید شبیه به رنگ موی ریش تان باشد، در غیر این صورت به شدت توی ذوق می …
۲۵ موردی که خانم‌ها آرزو دارند مردها بدانند – شفا آنلاین
shafaonline.ir/fa/news/79390/25-موردی-که-خانم‌ها-آرزو-دارند-مردها-بدانند
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – شفا آنلاین>روانشناسی>زن ها در زندگی روزانه شان دوست دارند نکاتی را شوهرشان بداند … در زیر ۲۵ چیزی را عنوان می‌کنیم که خانم‌ها آرزو دارند که کاش مردها می‌دانستند. … مردان باید بدانند چیزهای کوچک مهم‌اند … مدل موی جدید؟ … است که او را می‌بینید، برای آنچه که هست تحسینش کنید و برای هر کاری که می‌کند از او قدردانی کنید.
آنچه مردان باید درمورد زنان بدانند – اخبار و اطلاعات پزشکی – …
riznews.persianblog.ir/tag/آنچه_مردان_باید_درمورد_زنان_بدانند
اسپرم ها که به وسیله بیضه های مرد ساخته می شوند و تخمک ها که به وسیله تخمدان های زن تولید می شوند. هر یک از این سلول ها نیمی از مجموعه DNA (ماده ژنتیک) را در خود دارند.
آرایشگاه – کافه بازاریابی
kafemarketing.com › ویژه ها › سایر موارد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اندر احوالات آرایشگاه ها // چرا برخی آرایشگاهها موفق می شوند و برخی نمی شوند؟ … همین باعث شده تا در هر کوی برزن از سالن های اسم و رسم دار تا ارایشگران خانگی در کنار هم به … اما آنچه در این بحث مورد نظرم هست ، علت رجوع مشتری و در حقیقت … کنیم ولی باید یادمان باشد که مشتری برای تجربه یک مدل مو یا رنگ موی خاص یک …
آقا ببخشید، زن ایده‌آل شما…؟ – سلامت نیوز
www.salamatnews.com/news/89570/interview-58
۲۶ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – آنچه در پی می‌آید مطلبی است که با انگیزه‌های شخصی شکل گرفت. … آیا در آینده به مدد رنگ موی وِلا خواهم توانست، به اندازه این زن این رقیب زیبا و جذاب باشم؟ …. زن و مرد باید قبل از هر ارتباطی همدیگر را فهمیده باشند و بدانند که برای چی در …. یک جمله از آقای اکبری: «موهای خانم‌ها بلند باشد خیلی بهتر است، مثل موهای خانمم.».
دنیای ارتباطی – روان شناسی انتخاب همسر یا « ازدواج موفق »
roodany.blogfa.com/post-53.aspx
اما باید مطمئن باشید، هر کاری دارای اصول و قواعد خاص خود می‌باشد که پایبندی به این اصول و روش‌ها لازم است . لذا من ازدواج‌ها ….. آنچه مردان در مورد خانم ها باید بدانند : ۱-آقایان …
رنگ مو و آنچه درباره آن باید بدانید – ویستا
vista.ir/article/326736/رنگ-مو-و-آنچه-درباره-آن-باید-بدانید
به‌طور کلی ۳۰ الی ۴۰ درصد خانم‌ها از رنگ مو استفاده می‌کند و مصرف رنگ مو در آقایان به … اما پس از استفاده از هر نوع ماده بی‌رنگ کننده باید مو را با شامپوی ملایم و با PH …
قرآن – مطالبی در مورد قرآن کریم
matalebe-ghorani.persianblog.ir/tag/قرآن
اگر خانواده ها حدود شرعی را در روابطشان مراعات نکنند، دیگر چه انتظاری از جوانان با آن شرایط … بالاترین انعام الهی و هدیه آسمانی و غیبی، همین قرآن است، اما چگونه باید با آن رفتار کنیم ….. در میان احکام الهی به تشخیص و میل خود هر آنچه را که دوست دارند و برایشان خوشایند …. خداوند در جواب آن‌ها فرمود: رنگ گاو، زرد شدید و پر رنگ و خالص باشد.
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند – مجله خبری موریکس
morix.ir/search/?q=رنگ+مو+و+هر+آنچه+خانم+ها+باید+در+موردش+بدانند
رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند … دخترانه روز جدیدترین عکس های ژورنال لباس های عکسهای جدید ژورنال لباس در رنگ های مختلف عکسهای ژورنال لباس روز ژورنال …
کراتینه مو و هر آنچه در موردش باید بدانید | ایندکس ۲۰۱۷ – خانه
index2017.ir › تفریحی
۸ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانستنی هایی در مورد رنگ مو که باید بدانید رنگ کردن زیاد موها شاید برای سلامت و موها ضرر داشته باشد. … رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!
۹ عبارتی که افراد باهوش هرگز در مکالمه‌ها به‌کار نمی‌برند | چطور …
chetor.com › رشد و توسعه فردی › قدرت ذهن › هوش و خلاقیت
دیگران حرف‌های ما را بسیار متفاوت‌تر از آنچه منظور ماست، تفسیر می‌کنند. … آن برای افراد سخت است، مخصوصا افرادی که واقعا مشتاق هستند تا دیدگاه شما را بدانند. …. در حال حاضر کمتر کسی است که به این واژه ها توجه داشته باشد و این مهم باعث می شود که …. به هر حال این روشها را هر فرد باید بر اساس علاقه خود به کار ببرد و نتیجه را با …
نامه ی دختری زشت که دوست داشت زیبا می بود!
www.khabaronline.ir/detail/141444/weblog/alamifariman
۱۸ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. – این رنچ نامه را جالب یافتم چون دختری مانند میلیون ها دختر به واکاوی درون بی نهایت … بچه های حالا هم آن قدر خوشگل و زرنگ هستند که بدانند کی خوشگل و کی زشت است. …. خدایا چرا باید موهام توسن ۱۸سالگی بریزه این موهای فر مزخرف چی بود که اونم …… که مسخره بشم ولی هر کی بخواد نظر بده در موردم میگه پسره بی ریختیه.
اشعار و متون ادبی زیبا – نسخه قابل چاپ – کافه کلاسیک
cafeclassic5.ir/printthread.php?tid=80
۲۳ آبان ۱۳۸۹ ه‍.ش. – به قول هدایت (( ما عجالتا این ترانه ها را به اسم همان خیام منجم و ریاضی دان … برای این کار باید دید طرز فکر و فلسفۀ او چه بوده است. ….. بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت . …… که در روز ازل قالوبلا را – هر آنچه بود عالم یا علی گفت …… صنم انــدر بــلـــد کـفــر پـــرستند و صلیب مـوی و روی تــو در اسلام صلیب و صنمند.
کامنت دردناک یک دختر ۲۶ ساله برای ظریف در فیس بوک+ …
www.parsine.com/…/کامنت-دردناک-یک-دختر-۲۶-ساله-برای-ظریف-در-فیس-بوک-پا…
۲۸ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو گودتر بکنند چون آرزوهای زیادی دارن که … باور کنید که در هر لحظه از کار اداری و مذاکرات، خودم را وام دار و مدیون تک تک شما ….. بود خواهر شهید است دوربین ها مو فروختم و جمعه ها رفتم دربند کاریکاتور می …… ۲، آنچه مشخص است و معلوم، در بیشتر کشورهای پیشرفته دنیا استفاده از پول …
ارسال پیام و نظر :: بیان معنوی – ناشر آثار استاد پناهیان
bayanmanavi.ir/post/16
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. – اعتقاد اجباری نیست، اما در هر جامعه ای چه اسلام و چه غیر اسلامی، رعایت و عمل به برخی قوانین اجباری است. …… ۰۹ مهر ۹۵ ، ۰۹:۴۹ خانم عبدی …. سلام از شما خواهشمندم از حاج آقا بپرسید:برای خانمها در این مقطع زمانی تحصیل …… ۰۵ آذر ۹۴ ، ۱۸:۴۲ رنگ خدا …… باید انسان آنچه امروز وظیفه و تکلیف فعلی اوست را به خوبی انجام دهد و در …
آنچه در مورد رنگ کردن مو باید بدانیم
giz-miz.xyz/آنچه+در+مورد+رنگ+کردن+مو+باید+بدانیم/
آنچه باید درباره فر کردن موها بدانیم رنگ مو و هر آنچه خانم ها باید در موردش بدانند!! رنگ مو سال ۹۲ – آنچه درمورد رنگ کردن مو و انواع رنساژ مو … رنگ مو و هر انچه باید بدانیم آنچه …
سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
www.tebyan.net/
«بی‌خوابی» و آن چه باید بدانیم و بهتر است انجام دهیم! … خواهد بود | معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه دو خبر داد : رنگ آمیزی مخازن مکانیزه سطح منطقه ۲ | اجتماع ۲۰ هزار …
خواندنی هایی در مورد خوانندگان ایران [آرشیو] – P30World …
forum.p30world.com › … › فرهنگ و هـنــــر › مـوســیـقی
۲۰ دی ۱۳۸۵ ه‍.ش. – هم اکنون خانم مهستی با پیگیری کار خوانندگی هنوز در بین خوانندگان خارج از کشور …. در کاباره ها و کافه های ساز و ضربی برای هر کمدین ویا هر زوج کمدین نظیر …… گوگوش :به هر حال هر آنچه که کار بین المللی بود برای من موفقیت آمیز بود …… داریوش که باید اساتید موسیقی در موردش سخن بگویند ، در مورد داریوش فقط این را …
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز