خانه » آرایش و زیبایی » علائم فاسد شدن لوازم آرایش
علائم فاسد شدن لوازم آرایش

علائم فاسد شدن لوازم آرایش

عوارض لوازم آرایش

شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است‎

 

شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول بعد از فرا رسیدن تاریخ انقضا هم مشکل‌ساز نمی‌شود.

 

آیا تاریخ انقضای لوازم آرایش مهم است؟ 

از کجا متوجه زمان انقضای یک محصول آرایشی شویم؟ این سوالی است که خیلی از خریداران محصولات آرایشی و بهداشتی دارند. برچسب شبنم تا حدودی کمک کرده زمان تولید و انقضای محصولات و قاچاق بودن یا نبودن آن مشخص باشد، اما هنوز هم خیلی از محصولات آرایشی و بهداشتی برچسب شبنم ندارند. گاهی نیز برچسب روی بسته‌بندی محصولات زده می‌شود و اگر جعبه را دور بیندازید و زمانی از مصرف ماده آرایشی بگذرد دیگر نمی‌توانید متوجه زمان تولید یا انقضای محصول شوید.

 

روی بسته‌بندی اصلی محصولات هیچ توضیحی در مورد تاریخ تولید و انقضا داده نشده و تنها علامتی که بسیاری از افراد حتی متوجه آن هم نمی‌شوند، کاسه‌ای است که روی آن عددی قید شده و نشان می‌دهد بعد از باز کردن در محصول تا چند ماه بعد می‌توانید محصول را همچنان استفاده کنید اما آیا واقعا به خاطر دارید کرم ضدآفتاب یا رژ لبتان را کی خریده بودید و چند ماه از زمان مصرف آن گذشته است؟

 

در این مطلب ابتدا اشاره به مدت زمانی داریم که هر یک از محصولات را طی آن مدت باید مصرف کنید و از آنجا که به هر حال مشخص نیست چه فاصله زمانی بین تولید و باز شدن در محصول آرایشی بوده، به علائمی اشاره می‌کنیم که با توجه به آنها متوجه فساد یک محصول آرایشی می‌شوید.

 

طول عمر محصولات آرایشی تقریبا چقدر است؟ 

• ژل دوش و شامپو: ۲ تا ۳ سال.

• لوسیون بدن: ۹ تا ۱۲ ماه.

• کرم صورت: کاسه‌ای ۹ ماه، بطری‌های پمپی یا تیوپی ۱۲ ماه.

• لاک ناخن: ۱ تا ۲ سال.

• ریمل مژه و ابرو: ۳ ماه.

• پوشاننده سیاهی دور چشم: ۳ تا ۶ ماه.

• کرم روز، شب: ۶ تا ۹ ماه.

• پاک‌کننده آرایش چشم، صورت: ۶ تا ۹ ماه.

• اسکراب و لایه‌بردارها: ۶ تا ۹ ماه.

• ماسک مرطوب‌کننده، پاک‌کننده: ۶ تا ۹ ماه.

• کرم ضدقرمزی: ۸ ماه.

• کرم‌پودر: ۹ ماه.

• لوسیون بدن: ۱۲ ماه.

• رژگونه: ۲ تا ۳ سال.

• سایه چشم: ۲ تا ۳ سال.

• پنکک: ۲ تا ۳ سال.

• مداد چشم: ۲ سال.

• مداد ابرو: ۲ سال.

• رژ و مداد لب: ۲ سال.

 

متخصصان در رابطه با کرم‌های ضدآفتاب توصیه می‌کنند بعد از پایان فصل گرم سال، آن را دور بیندازید زیرا معمولا در زمستان افراد به ندرت از کرم ضدآفتاب استفاده می‌کنند و ترکیبات موثر کرم در پیشگیری از آسیب‌رسانی اشعه‌های ماورای‌بنفش خورشید به پوست تا سال بعد موثر باقی نمی‌مانند. پس کرم ضدآفتاب را باید سالانه تعویض کرد.

 

لوازم آرایش

محصولات آرایشی را باید در محیطی خشک و دور از رطوبت نگه دارید‎

 

شیوه نگهداری از لوازم آرایش 

مدت زمان‌های قیدشده در بالا حداکثر زمانی است که می‌توانید از یک محصول آرایشی استفاده کنید، به شرطی که این محصول در شرایط مناسب نگهداری شده باشد، اما لازم است تعریف درستی از شرایط مناسب داشته باشیم. برای این منظور باید به این نکات توجه داشته باشید:

 

• محصولات آرایشی را باید در محیطی خشک و دور از رطوبت نگه دارید، زیرا رطوبت احتمال رشد باکتری‌ها را در محصول آرایشی افزایش می‌دهد. بر این اساس حمام و توالت مکان‌های مناسبی برای نگهداری محصولات آرایشی نیست.

 

• هنگام خرید بیشتر محصولات تیوپی و پمپی را انتخاب کنید. محصولات کاسه‌ای در مقایسه با انواع دیگر بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند و طول مدت مصرفشان کاهش می‌‌یابد.

 

• بعد از مصرف محصولات در آنها را محکم ببندید. در غیر این صورت احتمال اکسیده شدن محصولات افزایش می‌‌یابد.

 

• قبل از مصرف کرم‌های کاسه‌ای حتما دستانتان را بشویید.

 

• پدهای آرایشی و فرچه و قلموهای آرایشی‌تان را هر از گاهی بشویید.

 

• هرگز محصولات آرایشی و ابزارهای آرایشتان را با کسی شریک نشوید.

 

از کجا بفهمیم لوازم آرایش فاسد شده‌اند یا سالم مانده‌اند؟ 

شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی مواد آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر حتی استفاده از محصول بعد از فرا رسیدن تاریخ انقضا هم مشکل‌ساز نمی‌شود. مثلا عطرها هر چند تاریخشان بگذرد برای سلامت مضر نخواهند بود. رنگ عطری که فاسد شده و از زمان مصرف آن گذشته، معمولا تیره است و بوی اولیه خود را ندارد. در نتیجه فرد مصرف‌کننده خواه‌ ناخواه آن را کنار می‌گذارد، اما بوی بیشتر محصولات آرایشی مثل رژ لب، کرم‌پودر و… معمولا پس از مدتی تغییر می‌کند و بوی روغن اشباع‌شده دارند. محصولات پودری نیز خشک می‌شوند و بافتشان تغییر می‌کند.

 

برخی محصولات به‌ویژه ریمل و خط چشم هم بوی نامطبوعی می‌گیرند یا خشک می‌شوند. در مورد محصولاتی که با چشم در ارتباط‌اند باید به محدوده زمان مصرف توجه زیادی داشت. در عین حال شرایط نگهداری را رعایت کرد و محصول را دور از گرما و نور آفتاب نگه داشت، زیرا این مواد با چشم در ارتباط هستند و به سادگی سبب عفونت می‌شوند. اگر بافت، رنگ و بوی محصول آرایشی‌تان تغییر کرده، بدون شک آن را دور بیندازید. در غیر این صورت باکتری‌های موجود در این محصولات می‌تواند زمینه‌ساز بروز آکنه یا جوش‌های چرکی و حساسیت باشد.

 

محققان چه می‌گویند؟ 

بر اساس نتایج تحقیقی که روی هزار زن انگلیسی ۱۸ تا ۷۰ ساله انجام شده، ۶۸ درصد زنان اصلا اهمیتی به تاریخ انقضای محصولات آرایشی نمی‌دهند و محصول را تا زمانی که تمام شود، نگه می‌دارند و مصرف می‌کنند. خانم‌ها به طور متوسط برخی محصولات را تا ۴ سال و برخی دیگر را حتی تا ۱۵ سال نگه می‌دارند. به‌عنوان مثال، حداکثر زمان نگهداری از مداد چشم ۵/۱ سال است اما به طور میانگین خانم‌ها ۸ سال از یک مداد استفاده می‌کنند.

 

مدت زمان نگهداری از رژلب نیز حداکثر ۲ سال است، اما برخی خانم‌ها تا ۸ سال یک رژ را در کیفشان دارند. این موضوع فقط مختص خانم‌های انگلیسی نیست و تحقیقات مشابه در سراسر جهان این موضوع را ثابت کرده است. محققان پس از بررسی محصولات منقضی‌شده و به‌ویژه محصولاتی که خانم‌ها در کیفشان نگه می‌داشتند، اعلام کردند این محصولات حاوی باکتری‌های مضر و بیماری‌زایی است که می‌تواند باعث مشکلات زیادی شود.

 

از آن جمله می‌توان به خارش، تورم، خشکی لب، حساسیت و جوش‌های پوستی اشاره کرد. تحقیقات پژوهشگران دانشگاه متروپولیتن لندن نیز نشان داد در محصولات آرایشی منقضی، باکتری‌هایی از جمله یوباکتریوم آئروموناس و پریوپیونوباکتریوم یافت شده که می‌توانند حتی عامل عفونت‌های واژینال، عفونت‌های گوارشی، مننژیت و سپتیسمی در نوزادان باشند. به همین دلیل محققان نسبت به مصرف مواد آرایشی منقضی مخصوصا به خانم‌های باردار و شیرده هشدار داده‌اند.

 

نتایج تحقیقات همچنین نشان داده دوسوم خانم‌ها محصولات خود را به اطرافیانشان قرض می‌دهند که این مساله نیز می‌تواند احتمال عفونت و آلودگی محصول را چند برابر کند.

 

از ۵ سال پیش تاکنون درج مدت زمان مجاز مصرف محصولات آرایشی روی بسته‌بندی از سوی اتحادیه اروپا اجباری شده، با این وجود هنوز هم خانم‌ها به این موضوع بی‌توجه هستند.

نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش – بیتوته
www.beytoote.com/attire/service-attire/signs-deterioration-cosmetics.html
چون این محیط ها رشد باکتری ها را بیشتر می کند و باعث می شود که کرم پودر و به طور کلی تمام لوازم آرایش شما سریع تر فاسد شود. از دیگر نشانه های انقضا تغییر بو …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – بیتوته
www.beytoote.com/attire/service-attire/signs5-deterioration-toiletries.html
لوازم آرایش,عوارض لوازم آرایش,تولید لوازم آرایش,جدیدترین لوازم آرایش,انواع لوازم آرایش.
از کجا بفهمیم لوازم آرایش‌مان فاسد شده است؟ – برترین ها
www.bartarinha.ir/fa/news/117271/از-کجا-بفهمیم-لوازم-آرایش‌مان-فاسد-شده-است
۱۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – معمولا خانم‌ها در دور انداختن لوازم آرایشی حسابی تنبل هستند و حتی گاهی خساست به … از عوارض آن، عفونت‌های چشمی و در موارد شدیدتر، نابینایی است. … آن را دور بیندازید، یکی دیگر از نشانه‌های فاسد شدن ، سفت شدن رژ است به طوری که …
ویژگی ها و نشانه های لوازم آرایش فاسد – مجله پزشکی دکتر سلام
www.hidoctor.ir/3649_ویژگی-ها-و-نشانه-های-لوازم-آرایش-فاسد.html/
۱۵ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. – لوازم آرایشی, فاسد شدن لوازم آرایش, lavazem arayesh, vasayel arayeshi, Lavazem arayesh Fased, لوازم آرایشی فاسد, عکس لوازم آرایشی.
نشانه های لوازم آرایشی که فاسد شده است – ایران ناز
www.irannaz.com/symptoms-of-cosmetics-that-is-corrupt.html
اما از کجا متوجه شویم که لوازم آرایش ما فاسد شده است و باید به دور انداخته شود؟ … باکتری وارد ریمل گردد موجب خارش، قرمزی و حتی گاهی ملتهب شدن چشم و گل مژه می شود.
نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش؟ – کلوب
www.cloob.com/timeline/answer_194801_2220345
۲۵ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – بستگی به نوع لوازم آرایش داره ، مثلا کرم حالت کششی پیدا میکنه، رژلب بوی بد میده ، ریمل فرچش خراب میشه و بوی صابون میده، مواد آرایشی خشک هم …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – آرمان زنان
armanezanan.ir/36774/علائم-فاسد-شدن-لوازم-آرایش
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – علائم فاسد شدن لوازم آرایش. شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول بعد …
لوازم آرایش دور ریختنی + نشانه های فاسد شدن انواع لوازم …
www.persianv.com/maharatha/241728.php
۲۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – قطعا شما هم مواد و لوازم آرایشی‌تان را بسیار دوست دارید اما یادتان نرود آنها نیز مثل هر محصول دیگری تاریخ انقضا دارند و بعد از آن تاریخ می‌توانند …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش | دمادم
damadam.ir › اخبار › مجموعه زندگی › علمی و پزشکی
۲۰ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – علائم فاسد شدن لوازم آرایش. شناخت نشانه های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول …
آرایشی – لوازم آرایش دور ریختنی/تاریخ انقضاء و فاسد شدن …
www.paaco.ir/1389-10-10-14-18-38/1391…/57-1393-01-12-14-55-16.html?…
آرایشی – لوازم آرایش دور ریختنی/تاریخ انقضاء و فاسد شدن لوازم آرایش سه شنبه ، ۱۲ … … فاسد شدن. از نشانه های خراب شدن کرم پودر تغییر بو یا رنگ کرم پودر است.
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – جوان ایرانی | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/29426780
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – علائم فاسد شدن لوازم آرایش. سرویس زیبایی جوان ایرانی – بخش لوازم آرایش: شناخت نشانه های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است شناخت …
علائم و نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش – osmano man – efeel.ir
osmano98.efeel.ir/علائم-و-نشانه-های-فاسد-شدن-لوازم-آرایش.html
۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – فاسد شدن لوازم آرایش, … نشانه های فاسد شدن لوازم … لوازم آرایشی و محصولات …
نشانه های لوازم آرایش فاسد – روزنامه پزشکی ایران
www.iran.pezeshk.us › بهداشت
در این بخش که با عنوان ویژگی ها و نشانه های لوازم آرایش فاسد، در مجله پزشکی دکتر سلام … جیم همر می گوید: « در رژلب ها آبی وجود ندارد بنابراین احتمال فاسد شدن آن ها …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش را بشناسید / مجله اینترنتی / …
eqms.ir › خانه › استفاده از لوازم آرایش
۱۷ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول بعد از فرا رسیدن تاریخ انقضا …
علایم فاسد شدگی لوازم آرایشی کدامند؟ – زیبامون
www.zibamoon.com/detail/543
رتبه: ۵ – ‏۱۰۰ رأی
۲۱ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – توی این مطلب علایم فاسدشدگی لوازم آرایش مختلف رو بهتون میگیم. … فاسد شدن سایه‌ی چشم به دلیل روغنی و چرب بودن به راحتی قابل تشخیص است، …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – پایگاه خبری تحلیلی بانو
tnews.ir/news/e75075739669.html
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شناخت نشانه های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول بعد از فرا رسیدن تاریخ انقضا …
نشانه‌های فساد در لوازم آرایش شما – جام جم
jamejamonline.ir/sara/1347415591078789992
۲۶ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. – مواد یا لوازم آرایشی‌ نیز مثل هر محصول دیگری تاریخ انقضا دارند و با گذشت این تاریخ می‌توانند به پوستتان آسیب برسانند. آیا حاضرید پوست خود را …
علامت و نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش – عکس
ax.7host.top/علامت-و-نشانه-های-فاسد-شدن-لوازم-آرایش.html
جدیدترین مدل های آرایش چشم مخصوص مجالس; جانا دختر کرد ایرانی قاتل داعشی ها; دونالد …
شناخت علائم فاسد شدن لوازم آرایش – گالری عکس
rsslinker.com/508/شناخت-علائم-فاسد-شدن-لوازم-آرایش/
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – گالری عکس: شناخت علائم فاسد شدن لوازم آرایش را در زیر مشاهد فرمایید. شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است . شناخت نشانه‌های …
بالاترین: علائم فاسد شدن لوازم آرایش
https://www.balatarin.com/permlink/2016/12/6/4367366
۱۶ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر از لوازم آرایشی حتی استفاده از محصول بعد از فرا رسیدن تاریخ انقضا …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش | پرتال تفریحی دیزاپ – خانه
disap.ir/tag/علائم-فاسد-شدن-لوازم-آرایش/
علائم فاسد شدن لوازم آرایش. شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است، اما در برخی دیگر …
لوازم آرایش با این نشانه ها را نخرید…!(قسمت اول) – طب روز
teberooz.ir › بیماریهای چشم وگوش
۲۵ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – لوازم آرایش با این نشانه ها را نخرید…!(قسمت اول) نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش شما باید بتوانید تشخیص دهید، چه زمانی ماده آرایشی شما برای استفاده …
نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش – میهن فال
www.mihanfal.com › اسلاید
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آرایش, ارایش, پزشکی, ‌زیبا, زیبایی, سبک زندگی, فاسد شدن لوازم آرایش, فاسد شدن لوازم ارایش, لوازم آرایش.
لوازم آرایش مرگبار – P30World Forums – پی سی ورلد
forum.p30world.com › … › موارد دیگر › سـَـبـک زنـدگــی
۱۰ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. – ۹پست – ‏۴ نویسنده
از دیگر نشانه های انقضا تغییر بو یا رنگ کرم پودر است، در این حالت مصرف … پنکیک از آن دسته لوازم آرایش هایی که احتمال فاسد شدن آن بسیار کم …
علامت فاسد شدن لوازم آرایش – پورتال تفریحی آسمانه
asmaaneh.ir/tag/علامت-فاسد-شدن-لوازم-آرایش/
۱۲ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – آرایش چهره عروس زیبا و شیک. گالری از زیباترین مدل گریم و آرایش عروس ۲۰۱۷٫ شیک ترین مدل آرایش و گریم چهره عروس ۲۰۱۷٫ گالری از زیباترین …
لوازم آرایش چه زمانی فاسد می شوند – فروشگاه خرید پستی و …
www.buy-store.ir/blog/2013/11/13/فساد-لوازم-آرایش/
۲۲ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. – تاریخ انقضا لوازم آرایش شاید شما بدانید بفهمید تا چه زمانی از لوازم … سفت شدن رژ یکی از مهمترین علایم فاسد شدن آن میباشد که رنگ دانه رژ به به …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – خرید بلیط
alotoor.ir/article/علائم+فاسد+شدن+لوازم+آرایش
علائم فاسد شدن لوازم آرایش را بشناسید | سایت تفریحی و سرگرمی … لوازم آرایش,علائم فاسد شدن لوازم آرایش,تاریخ انقضا لوازم آرایش,استفاده از لوازم آرایش .
اگر این علائم را دیدید، حتما لوازم آرایش شما فاسد است! | نیکا …
www.nikanews.ir/54244/اگر-این-علائم-را-دیدید،-حتما-لوازم-آرای.html
۱۴ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – … گذشته است. لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست تاریخ مصرف گذشته، می‌توانند. … اگر این علائم را دیدید، حتما لوازم آرایش شما فاسد است! در این مطلب … انتهای پیام/. برچسب ها: آرایشفاسدفاسد شدنلکهلوازم آرایشنیکانیوز …
همه نشانه‌های فاسد شدن لوازم آرایشی – طیف نما
www.teyfnama.ir/7513/همه-نشانه‌های-فاسد-شدن-لوازم-آرایشی.html
۳ روز پیش – حتما برای شما هم پیش آمده است که از لوازم آرایش خود مدتی استفاده نکرده یا اینکه بعد استفاده طولانی از آن شاهد تغییراتی در ظاهر آن شده اید.
نکات مهم در مورد نگهداری و تاریخ انقضای لوازم آرایشی – هفت گنج
۷ganj.ir › مد و زیبایی › آرایش صورت و مو
نکات مهم در مورد نگهداری و تاریخ انقضای لوازم آرایشی … فاسد شدن لوازم آرایش – www.7ganj.ir … از نشانه های خراب شدن کرم پودر تغییر بو یا رنگ کرم پودر است.
تاریخ انقضاء لوازم آرایشی را جدی بگیرید | You Can – شما می …
https://youc.ir › آموزش › سبک زندگی › مد و زیبایی
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – به عبارتی دیگر، لوازم آرایشی، عطرها و کرم های پوستی که تاریخ مصرف … با تاریخ انقضاء و نشانه های فاسد شدن مهم ترین لوازم آرایشی آشنا شوید.
۱۳ روش برای تشخیص لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته – …
doctoreman.ir/fa/news/…/13-روش-برای-تشخیص-لوازم-آرایش-تاریخ-مصرف-گذشته
۵ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. – گاهی اوقات تاریخ مصرف لوازم آرایش روی آن نوشته نشده است. … اگر در محصولات آرایشی خود تغییراتی از قبیل شل شدن یا آبکی شدن را مشاهده کردید …
علائم فاسد شدن لوازم آرایش – پورتال جامع زوندی کیما
zondikima.com/tag/علائم-فاسد-شدن-لوازم-آرایش/
نوشته هایی با برچسب “علائم فاسد شدن لوازم آرایش” … شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی …
کرم های آرایشی | چگونه فاسد شدن لوازم آرایش را تشخیص دهیم؟
boro.niazerooz.com › سبک زندگی › تناسب اندام و زیبایی
۱۸ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. – از دیگر نشانه های انقضا تغییر بو یا رنگ کرم پودر است، در این حالت مصرف … پنکیک از آن دسته لوازم آرایش هایی که احتمال فاسد شدن آن بسیار کم …
لوازم آرایش Archives » دوبرال
www.doobral.com/makeup/cosmetics
علائم فاسد شدن لوازم آرایش بسیاری از خانم ها به انقضای لوازم آرایش خود اهمیتی نمیدهند و تا زمانی که تمام شود به استفاده از آن ادامه می دهند اما باید بدانید که این لوازم نیز …
قبلی: لوازم آرایش فاسد شده را بشناسیم – blog – دیجی زیبا
www.blog.digiziba.com/لوازم-آرایش-فاسد-شده-را-بشناسیم/آرایشی-و…/۱۶۰
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – خانم‌ها معمولاً علاقه و دلبستگی زیادی به لوازم آرایشی خود دارند و حتی گاهی … ما در این مطلب در مورد چگونگی فاسد شدن این لوازم، خطرات و علائم آن‌ها شما را …
تاریخ انقضای لوازم آرایشی چقدر است؟ – الو دکتر
www.alodoctor.ir/articles/details/8852/تاریخ-انقضای-لوازم-آرایشی-چقدر-است؟
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – رژلب از آن دسته لوازم آرایشی است که دیر فاسد می شود، اما به دلیل برخورد … اما باید توجه داشت برای کاهش عوارض چشمی هر ریملی تنها ۳ تا ۴ ماه تاریخ انقضا دارد … طولانی استفاده شود و منقضی شدن آن برای سلامت پوست بسیار مضر است.
پونیلا – نشانه های فاسد شدن کرم …
ponila.com/post/210124/
مجموعه : لوازم آرایشی نشانه های فاسد شدن لوازم آرایشی اصولا برای خانم ها هیچ چیز لذت بخش تر از خرید لوازم آرایش…
وقتی ریمل شما خراب می‌شود بویی نزدیک به بوی گازوئیل • …
baelm.net/tag/وقتی-ریمل-شما-خراب-می‌شود-بویی-نزدیک-ب/
آرایش و زیبایی | علائم فاسد شدن انواع لوازم آرایشی را بدانید … آرایشی حسابی تنبل هستند و حتی گاهی خساست به خرج می‌دهند، اما باید بدانید که لوازم آرایشی هم مثل مواد …
از کجا بفهمیم لوازم آرایشی فاسد شده؟ – جدیدترین اخبار ایران و …
www.momtaznews.com › سبک زندگی › سبک زندگی
از دیگر نشانه های انقضا تغییر بو یا رنگ کرم پودر است، در این حالت مصرف کرم پودر … پنکیک از آن دسته لوازم آرایش هایی که احتمال فاسد شدن آن بسیار کم است و می …
کنجد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/کنجد
پزشکی سنتی در هند واقع در منطقه «آیورودا» از روغن کنجد جهت آرام کردن علائم مربوط … حلال در داروهای تزریقی و یا راه حل‌های قطره‌ای داخل وریدی،; روغن حامل، لوازم آرایشی و …. که شامل (۴۱٪) از اسیدهای چرب می‌باشد، به همین دلیل در معرض فاسد شدن قرار می‌گیرد.
لوازم آرایش دور ریختنی « آرایش و زیبائی – یک دوست دات کام
www.1doost.com/Post-15135.htm
۷ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. – از نشانه های خراب شدن کرم پودر تغییر بو یا رنگ کرم پودر است. … برچسب ها : رنگ چشم پوست تغییر کرم بو فاسد فساد مضر رژ لب لوازم آرایشی.
راه حل‌هایی برای استفاده از لوازم آرایشی تا آخرین قطره
setare.com/fa/news/1191/راه-حل‌هایی-برای-استفاده-از-لوازم-آرایشی-تا-آخرین-قطره
۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – لوازم آرایشی معمولا هزینه بالایی دارند و بعضی از لوازم آرایشی، کیفیت بالا و یا رنگ منحصر به … جلوگیری از فاسد شدن مداد با قرار دادن در فریزر.
آرایش صورت | سایت سرگرمی و سبک زندگی جوانی ها – …
www.javaniha.com › دنیای مد
علائم فاسد شدن لوازم آرایش مجموعه: لوازم آرایشی شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری است شناخت نشانه‌های فساد در مورد برخی لوازم آرایشی ضروری …
لوازم آرایشی فاسد – سالن آرایش چهره آفرین
chehrehafarin.com › مقالات
۱۵ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – لوازم آرایشی فاسد و محصولات تاریخ مصرف گذشته، می‌توانند خطری برای سلامتی شما باشند. … در ادامه علایم لوازم آرایشی فاسد آورده شده است. … آب باعث رقیق شدن مواد نگه دارنده لوازم آرایشی شده و در نتیجه تولید باکتری می‌نماید.
تاریخ منقضی شدن لوازم آرایشی – سلامتی
salamati.ir/2016/11/22/تاریخ-منقضی-شدن-لوازم-آرایشی/
۲ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رژلب از آن دسته لوازم آرایشی است که دیر فاسد می شود، اما به دلیل … باید توجه داشت برای کاهش عوارض چشمی هر ریملی تنها ۳ تا ۴ ماه تاریخ انقضا دارد و …
از کجا متوجه شویم لوازم آرایش ما فاسد شده است؟ – فروشگاه آراست
www.arastbeauty.ir/1393/11/از-کجا-متوجه-شویم-لوازم-آرایش-ما-فاسد-شد/
۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. – هیچ معجزه ای برای درمان پیری پوست وجود ندارد مگر یک ترکیب انحصاری! … بعضی از لوازم آرایشی که خریداری می کنید فاسد شده اند بدون اینکه شما اطلاعی … باشید و یا گاهی شما با نگه داشتن لوازم آرایش خود موجب فاسد شدن آنها می شوید.
آیا میدانستید لوازم آرایشی دو تاریخ انقضا دارد؟! – نیک …
https://www.niksalehi.com/pezeshki/view/215601.php
در هر صورت، محصولاتی که دچار چنین تغییراتی می‌شوند، فاسد شده‌اند و ادامه مصرف آنها … برچسب ها: تاریخ انقضا خراب شدن لوازم آرایشی لوازم آرایشی محصولات آرایشی.
نکاتی در خصوص تاریخ انقضای لوازم آرایشی – بیست ستون
www.bistsotoon.com/p/نکاتی-در-خصوص-تاریخ-انقضای-لوازم-آرایشی
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – به تاریخ انقضای لوازم آرایشی دقت کنید. … رژلب ها دیر فاسد می شوند و به محض فاسد شدن باید دور ریخته شوند چون برخورد زیادی با لب ودهان دارند .
راهنمای لوازم آرایشی – دانلود | نصب برنامه اندروید | کافه بازار
https://cafebazaar.ir/app/com.roj.lavazemarayesh/
رتبه: ۴٫۴ – ‏۳۵۵ رأی – ‏رایگان – ‏Android – ‏کسب و کار/بهره‌وری
۱٫ همه نکاتی که باید در مورد لوازم آرایشی بدانید ۲٫ نشانه های فاسد شدن لوازم آرایش ۳٫ لوازم آرایش‌تان را بدون میکروب کنید ۴٫ برس های آرایشی مان را چگونه تمیز کنیم؟ ۵٫
جستجوهای مربوط به علائم فاسد شدن لوازم آرایش
تاریخ انقضای کرم
تاریخ انقضای کرم ضد آفتاب
مواد تشکیل دهنده پنکیک ارایشی
تاریخ انقضای رنگ مو
رنگ موی تاریخ گذشته
تاریخ انقضای کرم دور چشم
مواد تشکیل دهنده کرم پودر
خراب شدن کرم
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز